Weź udział w bezpłatnej konferencji online – Azure Summit 2022

Azure Summit 2022 (online) – II. edycja największej polskiej konferencji poświęconej chmurze obliczeniowej Microsoft Azure.

Azure Summit 2022

Już 24 marca 2022 r. odbędzie się II. edycja największej polskiej konferencji poświęconej chmurze obliczeniowej Microsoft Azure. Skierowana jest do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, wirtualizacji, IoT, data, AI, Machine Learning i Business Intelligence.

Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez Microsoft MVP, pracowników Microsoft oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się Azure w Polsce. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

Konferencja skierowana jest do architektów, seniorów, midów, juniorów a także studentów informatyki. Zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez prelegentów z wiodących firm IT. 

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewana liczba ponad 1000 uczestników z całej Polski! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

patronat medialny | informacja organizatora