Kolejne wydarzenie Unpacked Samsung zaplanował na 9 lutego 2022 r.

Spodziewaj się, że seria S22 będzie podobna do Note Ultra – informacje na temat Galaxy S22 są coraz bardziej gorące przed nadchodzącym wydarzeniem Unpacked zaplanowanym na luty.

Samsung Galaxy Unpacked (9 lutego 2022)

Samsung potwierdził datę i godzinę swojego kolejnego wydarzenia Galaxy Unpacked, które odbędzie się w środę 9 lutego 2022 roku o godz. 16.00 czasu polskiego. Zaproszenie zawiera dużą literę „S” ze słowami „Niezwykłość wpisana w standard” (ang. „The Epic Standard”), co oznacza, że ​​podczas transmisji na żywo możemy spodziewać się debiutu serii Galaxy S22, co nikogo nie zdziwi.

Sam Samsung już zasugerował, że w lutym pojawi się nowe urządzenie Ultra z serii S — takie, które prawdopodobnie wchłonie serię Note.

Jak zwykle, przecieki na temat S22 narastały w ciągu ostatniego miesiąca. Wygląda na to, że S22 Ultra rzeczywiście będzie miał silos na rysik S-Pen, tak jak Note. Podobno, że S22 ma nieco mniejszy wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala w porównaniu z 6,2-calowym wyświetlaczem S21. Dotychczasowe przecieki nie sugerują żadnych poważnych zmian w funkcjach ani zmian konstrukcyjnych w nadchodzących S22, a jedynie kilka ulepszeń, aby dotrzymać kroku flagowej klasie z 2022 roku.

Jeśli to wystarczająco przekonujące, możesz po prostu zamówić w przedsprzedaży kolejny telefon Galaxy. Ale jeśli chcesz uzyskać pełne informacje bezpośrednio od Samsunga, musisz poczekać na transmisję na żywo już 9 lutego 2022 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Samsung