Godzilla i Tytani ponownie spotkają się w nowej serii Monsterverse

Tym razem, przerażająca Godzilla wystąpi w serialowej formie Monsterverse w Apple TV Plus – nie wiemy jednak kiedy to dokładnie nastąpi.

MonsterVerse

Chociaż Godzilla vs. Kong od Legendary zrobiło furorę zeszłego lata, debiutując na HBO Max i szybko stając się jedną z najpopularniejszych pozycji platformy, to następnym razem, gdy zobaczymy tytanicznego potwora i jego towarzysza kaiju, przeskoczą do nowego streamera: Apple TV+.

W miniony czwartek Apple TV+ ogłosiło nową serię akcji, której akcja toczy się w Legendary Monsterverse od współtwórców Chrisa Blacka (Star Trek: Enterprise) i Matta Fraction, scenarzysty Hawkeye (od Marvela), z którego czerpie ostatnia seria Disney Plus. Oprócz Black and Fraction producentami wykonawczymi są Hiro Matsuoka z Toho i Takemasa Arita oraz Joby Harold i Tory Tunnell z Safe House Pictures.

Osadzona po wydarzeniach z Godzilla vs. Kong, nowa seria bez tytułu przedstawia Godzillę, kilku Tytanów i jeszcze jedną ludzką rodzinę, której interpersonalne dramaty mają być osią fabuły, mimo że dosłowne potwory są tym, co tak naprawdę wszystkich interesuje.

Według Apple’a, nowa rodzina w centrum tego serialu będzie miała głębokie, tajemnicze powiązania z Monarch —nikczemną organizacją odpowiedzialną za doprowadzenie Godzilli i Konga do ich ostatniej bójki.

Biorąc pod uwagę, w jaki sposób dość konsekwentnie prowadzono cechy Monsterverse w przeszłości, seria będzie musiała znaleźć sposób, aby w uzasadniony sposób sprawić, by ich wątki tutaj wydawały się czymś więcej niż odwróceniem uwagi od dobrych rzeczy (czytaj: walki z potworami). Ale w zależności od tego, które potwory się pojawią i w jaki sposób będą walczyć, warto przebrnąć przez odrobinę ludzkiej monotonii w nowym serialu.

Obecnie nie ma ani słowa, kiedy rozpocznie się produkcja nowej serii Monsterverse.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ | The Verge