Motorola moto g51 5G debiutuje na polskim rynku

Na polskim rynku debiutuje nowy smartfon od Motoroli – moto g51 5G – to kolejny model z najnowszej rodziny moto g – po moto g200 5G, moto g71 5G oraz moto g31, który oferowany jest polskim klientom.

moto g51 5G

Jedną z jego wielu zalet jest wyświetlacz FHD+ o przekątnej 6,8 cala z częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz oraz bateria, która posiada ponadprzeciętną pojemność. Telefon wyposażono również w łączność 5G.

moto g51 5G to urządzenie, które gwarantuje zaawansowaną prędkość 5G, która charakteryzuje się praktycznie niezauważalnymi opóźnieniami oraz stabilnym połączeniem do sieci komórkowej. Co przekłada się na to, że pobieranie ulubionych programów odbywa się w mgnieniu oka. Podobnie streaming video, który jest kluczowym elementem współczesnej rozrywki.

Podczas konsumpcji video pełne, bez kompromisów wrażenia wizualne zapewnia wyświetlacz FHD+ o przekątnej 6,8 cala. Wysoka częstotliwość odświeżania 120 Hz renderuje obrazy 120 razy na sekundę. Im wyższa wspomniana wartość tym mniejsze rozmycie ruchu i lepsza jakość obrazu, oferująca płynne animacje i przewijanie aplikacji, stron internetowych i zdjęć.

Matryca tylnego aparatu o rozdzielczości 50 MP z technologią Quad Pixel rejestruje efektowne zdjęcia w nawet najtrudniejszych warunkach otoczenia. Dodatkowo zapewnia 4-krotnie większą czułość przy słabym oświetleniu, gwarantując wyjątkowo wyraźne, żywe zdjęcia bez względu na panujące warunki. Ultraszerokokątny obiektyw 118º mieści 4 razy więcej w kadrze w porównaniu ze standardowym obiektywem 78º. Kamera Macro Vision znacznie przybliża do fotografowanego obiektu, dzięki czemu nawet najdrobniejsze szczegóły są widoczne.

Wyróżnikiem moto g51 5G jest również ogromna bateria o pojemności 5000 mAh. Dzięki niej użytkownik nie musi zbyt często spoglądać w kierunki ładowarki. Bez problemu smartfon wytrzyma pełen dzień na jednym ładowaniu.

Snapdragon™ 480 Plus to serce moto g51 5G. Procesor ten jest dwa razy szybszy niż poprzednia generacja. Dzięki czemu mamy do czynienia z jeszcze większą płynnością, responsywnością działania wszelkiego rodzaju aplikacji. Układ wspierany jest przez 4 GB pamięci, co sprawia, że aplikacje i inne informacje pozostają zawsze gotowe na reakcję użytkownika. A dzięki wbudowanym 64 GB masz miejsce na zdjęcia, filmy, piosenki, aplikacje i gry. Urządzenie posiada gniazdo kart microSD, które daje możliwość rozszerzenia o dodatkowe aż 512 GB danych.

Dostępność i ceny

Model moto g51 5G w wersji pamięciowej 4/64 GB oferowany jest w dwóch wariantach kolorystycznych: niebieskim i beżowym w rekomendowanej cenie detalicznej 1099 zł. Dostępny jest w ofercie operatora sieci Plus oraz na stronie motorola.com.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Motorola Polska