Projektor Nebula Cosmos Laser 4K od Ankera

Anker przedstawia przenośny projektor laserowy Nebula Cosmos Laser 4K o rozdzielczości 4K, 2400 lumenów ANSI i 150-calową projekcją obrazu.

Przenośny projektor Nebula Cosmos Laser 4K (Anker)

Firma Anker ogłosiła podczas targów CES 2022 nowy projektor pod marką Nebula. Nowy Nebula Cosmos Laser 4K to pierwszy projektor laserowy Nebuli, który można nosić ze sobą dzięki wbudowanemu uchwytowi. Projektor Cosmos Laser 4K może między innymi wyświetlać obrazy o przekątnej do 150 cali.

Nawiasem mówiąc, Nebula Cosmos Laser 4K to pierwszy projektor laserowy marki i podobno „najbardziej kompaktowy na świecie teatr laserowy 4K”. Nebula nie potwierdziła jeszcze wymiarów projektora, ale zintegrowany uchwyt sugeruje, że Cosmos Laser 4K jest przenośny.

Mimo to, Cosmos Laser 4K może wyświetlać obraz w rozdzielczości 4K – jak sugeruje jego nazwa. Projektor obsługuje HDR10 i wykorzystuje technologię ALPD 3.0, aby zmaksymalizować wydajność. Cosmos Laser 4K może również wyświetlać obrazy o przekątnej do 150 cali dzięki źródłu światła o jasności 6000 lumenów. Jednak projektor może przenieść tylko 2400 lumenów ANSI na powierzchnię.

Dla porównania, Anker zintegrował Auto Keystone Correction i Laser Forge Image Engine. Pierwsza działa na płaszczyznach poziomych i pionowych.

Ponadto projektor jest fabrycznie wyposażony w system Android 10, który zapewnia dostęp do sklepu Google Play, aby pobrać aplikacje takie jak Amazon Prime Video i Netflix. W tym celu Anker dołączył głośniki o mocy 30 W z wbudowaną obsługą AiFi, Dolby Audio i EQ. Nebula Cosmos Laser 4K będzie dostępny od marca 2022 roku w cenie około 3000 USD (ok. 12.000 zł).

Specyfikacja techniczna projektora Nebula Cosmos Laser 4K (Anker)
Specyfikacja techniczna projektora Nebula Cosmos Laser 4K (Anker)

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nebula | Notebook Check