Rusza sprzedaż moto g71 5G z ekranem OLED

Na polskim rynku debiutuje kolejny model z najnowszej rodziny moto g — moto g71 5G. Smartfon charakteryzuje się łącznością 5G, zaawansowanym systemem aparatów, imponującą baterią oraz innowacyjnymi funkcjami.

Smartfon moto g⁷¹ 5G

Najnowszy smartfon moto g71 5G wyróżnia się specjalnymi funkcjami, które spełniają indywidualne wymagania odbiorców: od najszybszej łączności 5G po realistyczny wyświetlacz, niesamowity system aparatów fotograficznych, imponującą żywotność baterii czy zadziwiającą wydajność.

moto g71 5G zaskakuje jasnym i kolorowym obrazem na spektakularnym ekranie OLED o rozdzielczości FHD+ i przekątnej 6,4”. Dzięki powiększonej o 25% palecie barw obrazy prezentują się realistycznie i w intensywnych kolorach, zapewniając niezrównane wrażenia wizualne w smartfonie na tym poziomie cenowym.

Bateria posiada wyjątkową pojemność 5000 mAh, która dostarcza energii podczas długich godzin intensywnego użytkowania. Wraz ze smartfonem w zestawie znajduje się również ładowarka TurboPower™ 30, która w zaledwie 30 minut uzupełnia zapas energii do 50%. 

 Matryca tylnego aparatu o rozdzielczości 50 MP z technologią Quad Pixel rejestruje efektowne zdjęcia w nawet najtrudniejszych warunkach otoczenia. Dodatkowo zapewnia 4-krotnie większą czułość przy słabym oświetleniu, gwarantując wyjątkowo wyraźne, żywe zdjęcia bez względu na panujące warunki. Ultraszerokokątny obiektyw 118º mieści 4 razy więcej w kadrze w porównaniu ze standardowym obiektywem 78º. Kamera Macro Vision znacznie przybliża do fotografowanego obiektu, dzięki czemu nawet najdrobniejsze szczegóły są widoczne.

Najnowszy procesor Snapdragon® 695 to serce moto moto g71 5G. Oferuje on zadziwiająco szybką łączność 5G oraz Wi-Fi 6 co sprawia, że model ten osiąga wysoką wydajność i szybkość transmisji. Transmisje strumieniowe oraz pobieranie plików przebiegają błyskawicznie i bez opóźnień, aparat fotograficzny reaguje natychmiast, aplikacje uruchamiają się w mgnieniu oka, a na telefonie można wykonywać kilka zadań jednocześnie.

moto g71 5G podobnie jak reszta smartfonów z najnowszej rodziny moto g emituje bogatszy i głębszy dźwięk za sprawą technologii Dolby Atmos. Ulubione filmy mogą brzmieć jak w kinie, a muzyka jest odtwarzana zgodnie z zamierzeniami twórców, co potęguje wrażenie bliskości.

Przydatne, innowacyjne oprogramowanie

Zamiast powielać świetne rozwiązania Google z systemu Android, Motorola woli je rozwijać przy użyciu wszechstronnego zestawu narzędzi My UX. Dzięki ich niestandardowym ustawieniom użytkownicy mogą korzystać z muzyki, wideo, gier i motywów urządzenia na zupełnie nowym poziomie. My UX nie zakłóca przyjemności korzystania z czystego systemu Android 11, bez obciążających go skórek czy dublujących się aplikacji. 

Motorola wie, jak niezwykle istotne jest bezpieczeństwo dla użytkowników, dlatego jest to dla firmy kwestia priorytetowa. Użytkownicy moto g⁷¹ 5G mogą korzystać z zabezpieczeń ThinkShield for Mobile, które niedawno uzyskały nagrodę dla „Dostawcy roku w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających łączność mobilną” przyznawaną przez Mobile Breakthrough

ThinkShield for Mobile zapewnia ulepszoną ochronę na każdym etapie: od fabryki po telefon, bezpieczny łańcuch zaufania oraz dodatkowe certyfikaty bezpieczeństwa. Oprócz tych zasadniczych funkcji Motorola oferuje dodatkowe zabezpieczenia klientom z sektora przedsiębiorstw.

Dostępność i ceny:

Model moto g71 5G w wersji pamięciowej 6/128 GB pojawi się w trzech kolorach: morskim, arktycznym niebieskim oraz czarnym w rekomendowanej cenie detalicznej 1399 zł. Dostępny będzie w ofercie operatorów sieci Plus i Play oraz na stronie motorola.com.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Motorola Polska