iPIN2 do przechowywania i generowania haseł

Aplikacja mobilna „iPIN2 – Password Safe” od IBILITIES, to prosty i bezpieczny menedżer haseł na urządzenia Apple’a z rozsądną subskrypcją.

iPIN2 - Password Safe

Pierwsza wersja aplikacji iPIN funkcjonuje już od dłuższego czasu – menedżer haseł dostępny jest od 2012 roku, a w tym roku deweloper wreszcie zaprezentował godnego następcę z iPIN2 – Password Safe. Apka ma nowoczesny design, jest uniwersalna na iPhone’a, iPada i Maca oraz można eksportować wszystkie swoje dane z iPIN, 1Password czy plików csv do iPIN2.

W darmowej wersji iPIN2 można utworzyć maksymalnie 10 wpisów. W wersji Pro nie ma takiego ograniczenia, a ponadto umożliwia synchronizację przez iCloud lub sieć lokalną.Subskrypcja roczna odblokowująca wszystkie funkcje wynosi zaledwie 22,99 zł – według mnie to bardzo korzystna oferta.

Co nowego ma iPIN2? Poszczególne wpisy można teraz oznaczyć jako ulubione, a tym samym znaleźć je jeszcze szybciej. iPIN2 może być używany w wielozadaniowości na iPadzie, a na macOS jest nawet Autouzupełnianie hasłami z aplikacji. Nie ma jeszcze polskiego tłumaczenia, ale nawet ze słabą znajomością angielskiego każdy powinien sobie poradzić z nawigacją i korzystaniem.

Przeczytaj również: 1Password 8 na Maca z nowym interfejsem i Watchtowerem

W iPIN2 możemy zapisywać dane do logowania, ale też PIN-y do kart kredytowych i debetowych. Aplikacja posiada kilka zabezpieczeń dostępu: Sensor Code, hasło oraz logowanie biometryczne za pomocą Face ID lub Touch ID.

Wyświetlanie danych jest naprawdę dobrze zrobione: wpis jest ukrywany przed innymi kodami PIN, słowami i tajemniczymi znakami w animacji i znika po kilku sekundach. Twierdzę, że poprawnego PIN-u nie da się po prostu wywęszyć „przez ramię”. Wszystkie przechowywane dane mogą być synchronizowane za pośrednictwem iCloud na żądanie i dlatego są dostępne tylko na podłączonych urządzeniach.

iPIN2 - Password Safe - zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej

Apka dostępna jest jedynie na urządzenia Apple’a i można ją pobrać w bezpłatnej wersji ze sklepu App Store:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!