Zobacz tegoroczną Trasę Świętego Mikołaja w Google

Sprawdź trasę Świętego Mikołaja z bieguna północnego do reszty świata, dzięki tej zabawnej funkcji Google – zobacz gdzie był i komu dał prezent!

Trasa Świętego Mikołaja w Google

Oparta na uczeniu maszynowym funkcja Google’a – Blob Opera pozwala stworzyć własną piosenkę świąteczną. Sanie Świętego Mikołaja wzbiły się w powietrze z bieguna północnego, gdy rozpoczyna swoją coroczną podróż z zabawkami dla milionów dzieci na całym świecie, a lokalizator Świętego Mikołaja Google’a jest już dostępny, dzięki czemu możesz śledzić miejsce pobytu Świętego Mikołaja w czasie rzeczywistym.

W Wigilię Google ogłosiło, że Święty Mikołaj i jego renifer rozpoczęli lot, aby dostarczać prezenty dzieciom z różnych krajów, zakładając, że w tym roku byli grzeczni. Święty Mikołaj nosi maskę, tak jak w zeszłym roku, aby pomóc w walce z rozprzestrzenianiem się COVID-19.

Google Santa Tracker został uruchomiony w 2004 roku i nigdy nie przestał śledzić globalnego lotu Świętego Mikołaja w najwspanialszej porze roku. Pokazuje, jak wiele kilometrów przebył Mikołaj i ile prezentów do tej pory dostarczył. Statystyki pokazują, że przemierzył ponad 342 kilometrów, dostarczając ponad 7 miliardów prezentów. W kolejna trasę Mikołaj wyruszy za 365 dni!

Oprócz narzędzia do śledzenia Świętego Mikołaja, witryna Google’a zawiera inne zabawne funkcje o tematyce bożonarodzeniowej, takie jak studio selfie Świętego Mikołaja, w którym można dostosować wygląd Świętego Mikołaja, Kreator elfów i inne kreatywne narzędzia. Co roku możesz śledzić trasę Świętego Mikołaja za pośrednictwem tej witryny, korzystając z przeglądarki internetowej na laptopie lub na smartfonie.

Wraz z trackerem Świętego Mikołaja Google ma dla każdego kolejną świąteczną ucztę. Blob Opera powraca z kolekcją świątecznych piosenek, które możesz stworzyć samodzielnie. Piosenki zawierają klasyki bożonarodzeniowe, takie jak Jingle Bells, Silent Night i Joy to the World. Możesz użyć blobsów, aby dodać świąteczny nastrój tym utworom, tak jak wcześniej.

Ten projekt oparty na uczeniu maszynowym wykorzystuje najnowocześniejszą technologię audio w sieci i umożliwia odtwarzanie czterech różnych głosów. Możesz nawet wybrać miasto z listy, które będzie służyć jako lokalizacja w tle kwartetu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Trasa Świętego Mikołaja