Televio wprowadziło profile użytkowników

Nowe funkcje, w tym ulepszona kontrola rodzicielska oraz profile użytkowników już dostępne w telewizji internetowej Televio.

Profile użytkowników w Televio

Z kim dzielisz się usługą Televio? Z mamą, z tatą czy ze swoją dziewczyną lub chłopakiem? Nie chcesz widzieć, co oglądali inni członkowie rodziny, a może pragniesz w tajemnicy obejrzeć ulubiony serial? Już teraz możesz założyć na swoim koncie osobne profile dla wszystkich domowników! Dodaj ulubione kanały, ustaw oryginalną ikonę awatara i ciesz się prywatnością!

Każdy z nas jest inny i lubi oglądać coś innego. Nowa funkcja koncentruje się właśnie na tym! Telewizja obfituje w ciekawe i różnorodne treści przeznaczone dla całych rodzin, od starszych po dorosłych, młodzież i dzieci. W jednym miejscu znajdziemy rozmaite gatunki filmów, seriali czy programów rozrywkowych. Widzowie mogą dodawać ulubione kanały i dobrowolnie modyfikować ich kolejność, dzięki osobnym profilom oglądania.

Dodatkowo każdy może być na bieżąco z oglądanymi treściami. W propozycjach Oglądaj dalej dostępne są indywidualne rekomendacje zatrzymanych audycji, które wznowić można w dowolnym momencie.

Televio pozwala w dowolny sposób zarządzać własnymi kontami. Użytkownicy mogą wprowadzać własne nazwy profili, ustawiać preferowany język aplikacji, a także zmieniać kolory ikon.

Kontrola rodzicielska

Nowa funkcja to również ulepszona kontrola rodzicielska. Specjalne profile dziecięce blokują treści dla osób powyżej 18 roku życia, dzięki temu, najmłodsi nie zobaczą programów i kanałów przeznaczonych dla widzów dorosłych. 

Jak to działa? Po wybraniu tej opcji, podczas tworzenia profilu, na liście ulubionych kanałów znajdziemy wyłącznie pozycje dla dzieci. Dostępne stacje można zmienić w ustawieniach konta użytkownika. 

Z opcji Profile oglądania korzystać można wyłącznie w przeglądarkach internetowych i na urządzeniach mobilnych, ale już w przyszłym roku funkcja dostępna będzie również dla telewizorów Smart TV.

Profile użytkowników w Televio (widok laptop)

Jakie są inne zalety Televio? 

Platforma oferuje o wiele więcej nowoczesnych rozwiązań. Usługa pozwala zatrzymywać, a także włączać od początku większość programów emitowanych w czasie rzeczywistym, nawet jeżeli są już w połowie transmisji. Widzowie mogą cofać wybrane kanały do 7 dni, jak również nagrywać audycje bezpośrednio w aplikacji. Na osobiste nagrania przeznaczono aż do 120 godzin. Usługa ma intuicyjny Program TV (EPG) i sekcję Polecane z rekomendowanymi filmami i serialami. 

Televio działa na wielu urządzeniach w Polsce i w całej Unii Europejskiej. Televio obsługuje większość modeli telewizorów Smart TV (np. LG, SONY, PHILIPS) i dekoderów telewizyjnych (Apple TV i Android TV). Z usługi można korzystać na urządzeniach mobilnych (Android i iOS), a także na komputerach i laptopach (przeglądarki internetowe, np. Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Microsoft Edge). 

Do wyboru są trzy podstawowe pakiety – BASIC, FAMILY, PREMIUM. Na uwagę zasługuje pakiet FAMILY, który wypróbować można już za 1 zł przez pierwszy miesiąc. A co oferuje usługa? Ponad 90 kanałów o różnej tematyce! Dostępnych jest wiele stacji ogólnotematycznych (np. TVP1, TVP2, Polsat, TVN), filmowych (np. FIlmBox, FOX, AXN), popularnonaukowych (np. BBC Earth, National Geographic), dziecięcych (np. Disney Channel, BBC CBeebies) i wiele innych. 

Aplikację pobierzesz bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS i Android:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Televio