Kanały Canal+ w Play NOW i Play NOW TV

Telewizja PLAY NOW i PLAY NOW TV wzbogaciła się o 8 nowych kanałów, a odkodowany pakiet Extra do 9 stycznia 2022 roku!

Nowe kanały w pakietach telewizji Play NOW i Play NOW TV

Od dzisiaj do oferty PLAY NOW i PLAY NOW TV dodano kanały tematyczne od CANAL+. Do pakietu Extra zostały dodane Ale kino+, Planete+, CANAL+ DOMO HD, CANAL+ KUCHNIA oraz NOVELAS+, pakiet Kids wzbogaci się o MiniMini+ i TeleTOON+, z kolei pakiet Sport zyska jeszcze więcej emocji dzięki kanałowi nSport+. Co ważne, dodanie nowych kanałów nie powoduje zmiany cen pakietów.

Dodatkowo do 9 stycznia 2022 roku wszyscy użytkownicy PLAY NOW i PLAY NOW TV mogą korzystać z wyjątkowej promocji, dzięki której mają dostęp do ponad 30 kanałów wchodzących w skład pakietu Extra. Dzięki temu mają okazję przekonać się o wszystkich zaletach i produkcjach oferowanych przez nowo dodane kanały Ale kino+, Planete+, CANAL+ DOMO HD, CANAL+ KUCHNIA czy NOVELAS+.

W pakiecie znajdują się także popularne pozycje, takie jak BBC Brit, BBC Earth, BBC First, SCI FI, AXC czy 13 Ulica. Darmowy dostęp został przyznany wszystkim klientom automatycznie. Osoby, które będą chciały dalej oglądać kanały zawarte w tym pakiecie, będą mogły go samodzielnie aktywować – pierwsze 30 dni jest darmowe, po tym okresie cena to 20 zł miesięcznie, bez zobowiązań i z możliwością wyłączenia w dowolnym momencie.

PLAY NOW to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, przez stronę playnow.pl, Smart TV LG i Samsung z systemami WebOS i Tizen, nowoczesnym dekoderze PLAY NOW TV BOX i innych urządzeniach z systemem Android TV.

  • Ale kino+ to najnowsze, nagradzane filmy – prosto z festiwalowych ekranów. Kino z całego świata prezentowane w telewizji po raz pierwszy. Najnowsze, wyjątkowe, starannie wybrane seriale europejskie – kryminalne i szpiegowskie – dostępne tylko w Ale kino+ oraz seriale CANAL+ Original.
  • Planete+ to kanał dokumentalny o bogatej i różnorodnej tematyce: od fascynujących biografii, przez zagadki historii i zjawiska naukowe, aż po zachwycającą przyrodę i niezwykłe podróże – dalekie i bliskie. Stacja prezentuje premierowe dokumenty zagraniczne oraz produkcje własne.
  • CANAL+ DOMO HD to kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni, w której żyjesz. Dostarcza mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek do zmian, prezentuje widzom niesamowite metamorfozy wnętrz, kompleksowe remonty, jak i nietuzinkowe pomysły na zagospodarowania ogrodu.
  • CANAL+ KUCHNIA to pierwszy polski kanał kulinarny, dostarczający inspiracji zarówno początkującym pasjonatom gotowania, jak i wytrawnym adeptom tej sztuki. Dzięki prezentowanym na antenie seriom poradnikowym i programom podróżniczym, widz może poznać sekrety kuchni innych kultur, ciekawostki ze świata kulinariów oraz czerpać inspirację od wielkich szefów kuchni. Wśród prowadzących nie zabraknie rodzimych ekspertów, jak Tomek Jakubiak czy Marieta Marecka oraz zagranicznych sław, jak Jamie Oliver czy Anthony Bourdain.
  • NOVELAS+ to kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim, nadający niesamowite historie przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Charyzmatyczne bohaterki, interesujący bohaterowie, życiowe dramaty i emocjonujące wątki.
  • MiniMini+ to kanał przeznaczony dla dzieci, który powstał z myślą o najmłodszych widzach – bawi, uczy i rozwija. Jest najczęściej rekomendowaną telewizją dziecięcą przez rodziców. Na straży stacji stoi Rybka MiniMini – najlepszy przyjaciel dziecka i jego opiekun w bajkowym świecie kanału.
  • teleTOON+ to świat niekończącej się zabawy i humoru! Stacja jest skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i dostarcza inteligentnej rozrywki na najwyższym poziomie dotykając tematów interesujących młodych widzów oraz promuje pozytywne wzorce zachowań, pokazując, jak ważna jest współpraca w grupie.
  • nSport+ to różne oblicza sportu. Dla fanów żużla: najlepsze mecze PGE Ekstraligi – Najlepszej Żużlowej Ligi Świata i eWinner 1. Liga żużlowa na wyłączność. Dla kibiców futbolu na najwyższym poziomie: wybrane mecze PKO BP Ekstraklasy, LaLiga Santander i Ligue 1 Uber Eats, ale również retransmisje meczów NBA, autorskie magazyny i reportaże, koszykarska liga ACB i wybrane mecze piłki ręcznej ligi DKB HANDBALL.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Play