Huawei zapowiada swoje nowe inteligentne okulary

Firma Huawei prezentuje swoje pierwsze inteligentne okulary z systemem HarmonyOS, o których powinniśmy dowiedzieć się znacznie więcej już 23 grudnia 2021 roku.

Inteligentne okulary Huawei z HarmonyOS

Huawei opublikował właśnie kilka szczegółów na temat całkowicie nowego produktu, o którym dowiemy się nieco więcej jeszcze w grudniu 2021 roku. Jest to najnowsza generacja inteligentnych okularów OEM chińskiego producenta. Jest to urządzenie do noszenia (z ang. wearable) z obsługą głośników, podobnie jak poprzednie modele, ale te będą dostarczane z własnym oprogramowaniem Huawei.

Producent nie po raz pierwszy wypuszcza inteligentne okulary, jednak kolejna generacja tej linii ma być pierwszą, która będzie działać pod systemem HarmonyOS. Producent OEM zapewnia, że ​​jego nowe urządzenia do noszenia zapewnią „inteligentne życie z asystentem”.

Nowy produkt jest teraz przedstawiany jako modułowy, ponieważ cały przód, w tym soczewki, można wymienić dzięki złączom na zaczepach na uszy. Mają wbudowane głośniki i prawdopodobnie sterowane są za pomocą asystenta głosowego bez użycia rąk – ale jak dotąd bez jakichkolwiek aktywnych soczewek.

Z drugiej strony, te nowe okulary wydają się być odejściem od swoich poprzedników, ponieważ tym razem nie ma dowodów na to, że projektant Gentle Monster był związany z projektantem. Niemniej jednak jest już jasne, że do tej pory są dostępne w 2 stylach nakładek.

Huawei powinien zdradzić nieco więcej na temat nowych inteligentnych okularów już 23 grudnia 2021 roku. Prawdopodobnie zadebiutują wraz z innymi urządzeniami, takimi jak Watch D, P50 Pocket i MateBook X Pro.

Inteligentne okulary Huawei z HarmonyOS i głośnikami
Inteligentne okulary Huawei z HarmonyOS i głośnikami

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Weibo Huawei