Platforma VOD Entclick od teraz w nowej odsłonie

Objęta kuratelą Tomasza Raczka platforma VOD Entclick z klasycznymi pozycjami kina w jakości HD i 4K wystartowała w zupełnie nowej odsłonie – z unowocześnionym designem oraz bardziej intuicyjnym interfejsem.

ENTclick VOD

Serwis ENTclick (Island of Entertainment) zadebiutował w kwietniu br. jako miejsce adresowane do osób poszukujących klasycznych tytułów w doskonałej jakości. Udostępniona właśnie najnowsza odsłona platformy przynosi cały szereg usprawnień, dzięki którym ich wypożyczanie i oglądanie staje się o wiele przyjemniejszym doświadczeniem. Jedną z głównych nowości jest znacznie niższa, jednakowa dla wypożyczenia na 3 dni filmów w jakości HD i 4K cena, która wynosi 5,90 zł. Widzowie zyskali też możliwość wypożyczania cyklicznie zmieniających się pakietów. W każdym z nich znajduje się kilka tematycznie połączonych filmów, które są dostępne w jeszcze lepszej ofercie cenowej.

Najważniejsza zmiana objęła zaplecze technologiczne platformy, co pozwoliło nadać jej zupełnie nową szatę graficzną, jak również wprowadzić cały szereg przydatnych funkcji. Wszystkie filmy posiadają teraz czytelne oznaczenie jakości, w jakiej są dostępne i umożliwiają zapisywanie ich do obejrzenia na później.

Można też wyszukiwać je po tytułach oraz – dzięki systemowi hiperłączy – filtrować po nazwiskach aktorów, reżyserów czy scenarzystów. Widzowie mogą ponadto utworzyć w ramach jednego konta nawet pięć dodatkowych profili – w tym również takie, które posiadają ograniczenie rodzicielskie. Całości dopełniają szybkie płatności bez konieczności podpinania karty, obsługa kodów promocyjnych oraz mające pojawić się już wkrótce aplikacje na telewizory i urządzenia mobilne.

Entclick działa w modelu TVoD (Transactional Video on Demand), co oznacza, że widzowie płacą za wybrane tytuły lub pakiety uzyskując do nich czasowy dostęp. Na platformie można znaleźć filmy w jakości HD i 4K, w tym odrestaurowane i poddane rekonstrukcji cyfrowej. Wszystkie opatrzone są polskimi napisami, a znaczna część także lektorem. 

Nowy Entclick działa w oparciu o rozwiązanie Redge Media, stworzone i rozwijane przez Redge Technologies. Z uwagi na zmianę platformy technologicznej korzystanie z nowej odsłony przez obecnych użytkowników wiąże się z koniecznością ponownej rejestracji na stronie entclick.com. Można zrobić to standardowo przy użyciu adresu e-mail, jak również korzystając z konta Google lub Facebook.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Entclick