Serial „Suspicion” z Umą Thurman już 4 lutego

Najnowszy thriller serwisu streamingowego Apple TV+ pt. „Suspicion” z udziałem Umy Thurman, zadebiutuje 4 lutego 2022 roku.

Serial „Suspicion” Apple TV+ (2022)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nadchodzący serial od Apple TV+ zatytułowany Suspicion, w którym w roli głównej występuje Uma Thurman, zadebiutuje na platformie streamingowej Apple’a z dwoma pierwszymi odcinkami 4 lutego 2022 roku

Serial oparty jest na popularnym izraelskim serialu False Flag opowiada o amerykańskiej bizneswoman, granej przez Thurmana, której syn zostaje porwany. Podejrzenia padają na cztery osoby przebywające w tym samym czasie w tym samym hotelu, a FBI rozpoczyna obławę.

Oprócz Thurman w obsadzie znaleźli się także Kunal Nayyar, Noah Emmerich, Georgina Campbell, Elyes Gabel, Elizabeth Henstridge, Tom Rhys-Harries i Angel Coulby. Rob Williams jest showrunnerem i producentem wykonawczym. Producentami wykonawczymi są Chris Long, Howard Burch, Avi Nir i Anna Winger, a producentem jest Darin McLeod.

Suspicion dołącza do rosnącej liczby treści oryginalnych Apple TV+, których premiera ma nastąpić w 2022 roku. Inne seriale to The Afterparty, którego premiera odbędzie się 28 stycznia, oraz filmowa adaptacja Tragedii Makbeta zaplanowana na 14 stycznia.

Nowe odcinki serialu Suspicion będą pojawiać się co tydzień w każdy piątek.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+