Fusion Bra – idealnie dopasowany stanik przez apkę!

Biustonosz Fusion Bra czerpie z technologii drukowania/skanowania 3D, aby zapewnić indywidualne dopasowanie dla noszącej go osoby.

Indywidualnie dopasowany biustonosz Fusion Bra od Brrave

Komponenty biustonosza Fusion Bra to idealny element garderoby – ma indywidualne rozmiary lewej i prawej miseczki oraz niestandardowe, drukowane w 3D paski UnderFits (na powyższym zdjęciu pod miseczkami).

Nie jest tajemnicą, że znalezienie wygodnie dopasowanego biustonosza może być trudne i często wymaga wielu nieudanych prób. I tu właśnie pojawia się system Braave, który wykorzystuje technologię drukowania i skanowania 3D do produkcji dopasowanych do klienta biustonoszy Fusion Bra.

Po wstępnym złożeniu zamówienia klienci otrzymują link do pobrania aplikacji BreastID (Bis by fusion) od Braave na iOS-a – należy zauważyć, że system jest kompatybilny tylko z iPhone’em X i nowszymi modelami! Korzystając z aplikacji, wraz z aparatem do mapowania głębi telefonu, użytkownicy przystępują do dwuminutowego skanowania 3D nagiej górnej części ciała. I nie, twarzy nie ma na zdjęciu! Dodatkowo, uzyskany obraz jest trójwymiarową mapą głębi, a nie rzeczywistą fotografią.

Po odesłaniu zaszyfrowanej mapy głębi do firmy jest ona używana do tworzenia samego biustonosza Fusion. Zamiast tradycyjnych fiszbin, stanik zawiera niestandardowe, drukowane w 3D paski UnderFits, które są zaprojektowane tak, aby wygodnie opinały klatkę piersiową klientki pod jej piersiami.

Reszta biustonosza składa się z indywidualnie dobranej (ale nie drukowanej w 3D) lewej miseczki, prawej miseczki i tylnej części. Są one wykonane z czegoś, co określa się mianem „bardzo miękkiego” materiału, którego 75 procent pochodzi z przetworzonych plastikowych butelek.

Idealnie dopasowany biustonosz Fusion Bra od Braave

Biustonosz Fusion Bra jest już dostępny na stronie Braave w cenie 75 USD (ok. 306 zł).

Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej BreastID (Bis by fusion)
Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej BreastID (Bis by fusion)

Aplikację mobilną Bis by fusion (BreastID) można było pobrać na iPhone’a X lub nowszego ze sklepu App Store

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Braave | New Atlas