Zajrzyj za kulisy swoich ulubionych historii Netflix

Na stronie internetowej TUDUM od Netfliksa poznasz kulisy ulubionych seriali i filmów dostępnych w serwisie!

Serwis internetowy TUDUM od Netfliksa

Jesienią Netflix zorganizował TUDUM — pierwsze światowe wydarzenie dla fanów, które spotkało się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem. Teraz Netflix uruchomił oficjalną stronę internetową Tudum, na której znajdziesz więcej informacji o swoich ulubionych historiach.

 To dopiero początek! Zobacz, co Netflix planuje udostępniać w witrynie Tudum w przyszłości:

  •  Ciekawostki zza kulis: Czy powstanie kolejny sezon „Ty”? Kiedy będzie można obejrzeć czwarty sezon „Cobra Kai”? Tutaj będziemy publikować najnowsze informacje.
  • Dodatkowe informacje: Czy „Sprzątaczka” powstała na podstawie prawdziwej historii? Czym jest kefta w serialu „Cień i kość”? Gdzie jeszcze można zobaczyć obsadę „Wiedźmina”? Historie nie muszą się kończyć, gdy na ekranie pojawiają się napisy końcowe.
  • Dalsze życie historii: Gdzie mogę kupić dres ze „Squid Game”? Jakie utwory znalazły się na ścieżce dźwiękowej „Zemsty rewolwerowca”? Jak zrobić naszyjnik z „Outer Banks”? Możesz ożywić swoje ulubione historie dzięki przydatnym wskazówkom, poradom i listom.

W latach 90. popkultura oznaczała oglądanie Johna Elway’a i Denver Broncos, noszenie spranych kwasem jeansów i słuchanie Pauli Abdul i Tupaca. Dziś Netflix stanowi część kulturowego ducha czasów. Na stronie Tudum dowiesz się więcej o swoich ulubionych historiach.

Zrzuty ekranów z serwisu TUDUM
Wybrane zrzuty ekranów z serwisu TUDUM

Zajrzyj na stronę: netflix.com/tudum, aby zobaczyć spersonalizowane informacje, zaloguj się na Tudum, używając danych logowania do swojego profilu Netflix.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Polska