Polecaj patronowanie Radia 357 i wygraj udział w audycji!

Radio357 wystartowało z programem poleceń „357? Mogę polecić!” – a teraz, najbardziej agitujący patroni mają szansę wygrać udział w Topie Radia 357 i zapowiedzieć utwór!

357? Mogę polecić!

Uwaga patroni Radia357 – może nas być jeszcze więcej, a Ci, którzy polecą radio największej liczbie nowych patronów, mają szansę wziąć udział w wyjątkowej audycji Topie Radia 357 i zapowiedzieć piosenkę! Mało tego, możecie zagwarantować udział nie tylko sobie, ale jeszcze komuś bliskiemu. Jak zapowiadają redaktorzy radia, ten Top będzie wyjątkowy – a ponieważ to niespodzianka, więc nie wiemy jeszcze co to takiego. Ale biorąc pod uwagę fantazję i pomysłowość redakcji – zapewne będzie MEGA!

Wielu nowych patronów dowiaduje się od radia właśnie od wiernych słuchaczy, a ponieważ sam do nich należę, nie mogłem odmówić sobie napisania tego wpisu! Wielu znajomym rekomenduję słuchanie i patronowanie osobiście, ale dzięki temu, że mogę dotrzeć do większej grupy za pośrednictwem swojego serwisu, to tak też czynię :)

Aby to było jeszcze łatwiejsze i bardziej przyjemne, a przy tym był pewnego rodzaju element grywalizacji, Radio357 uruchomiło program poleceń zintegrowany z kontem użytkowników na Patronite – 357? Mogę polecić!.

Aby mieć szanse na udział w audycji macie jeszcze 2 tygodnie, ale wszyscy miłośnicy tego radia wiedzą, ze warto być częścią tej społeczności, bo po prostu robią świetną robotę! W przyszłości Polecacze mogą liczyć także na kolejne atrakcje! Już jutro na antenie dowiemy się więcej, ale już dziś możecie działać z polecaniem. Nie ma embargo na te informację, więc dzielę się z nią prawdopodobnie jako jeden z pierwszych — taki przywilej patrona (sic!).

Jak polecać Radio 357?

Po zalogowaniu na swoim koncie (Menu ➔ Moje konto ➔ Strefa Patrona ➔ Program poleceń) znajdziesz swój unikalny link. Poniżej na screenie mój link polecający, z którego zachęcam skorzystać podczas rejestracji! Dzięki temu też dostanę punkcik :) Jeśli potem zostaniesz patronem Radia357 na Patronite!

Polecaj Radio357

Po wygenerowaniu swojego linku:

  1. Wysyłasz link komuś, kto jeszcze nie korzysta z Patronite. Możesz wysłać go w dowolny sposób. Link się nie zmienia i jest na stałe przypisany do Twojego konta. Dzięki niemu system wie, kto był osobą polecającą.
  2. Ktoś klika w Twój link i zakłada konto. To ważny moment. Bo jeżeli nie skorzysta wtedy z linku – nie będzie przypisany do Twojego licznika poleceń!
  3. Gdy nowy użytkownik założy konto – w drugim kroku musi zostać Patronem Radia 357. Na dowolną kwotę.
  4. W tym momencie otrzymujesz punkt za polecenie.
Zrzut ekranu z profilu Radia 357 na Patronite
Zrzut ekranu z profilu Radia 357 na Patronite (stan na 14 grudnia 2021 roku)

Co to ma wspólnego z Topem Radia 357? Wy polecacie, a Radio357 szykujemy wyjątkowy Top. We wtorek 28 grudnia 2021 roku w południe zostanie wyłonionych 10 pierwszych osób z czołówki Liderów, którzy otrzymają propozycję osobistego udziału w Topie Radia 357. Ale nie samemu… Można będzie przyjść z jedną, wybraną osobą z grona tych, którym poleciliście Radio 357 i którzy z tego polecenia zostali nowymi Patronami. Łącznie jest aż 20 miejsc (10 + 10)

Każda taka „dwójka” będzie mogła się spotkać z prowadzącymi, zobaczyć Top Radia 357 od środka i – uwaga – zapowiedzieć utwór z zestawienia.

Radia 357 możesz słuchać na oficjalnej stronie internetowej radia, w popularnych aplikacjach i serwisach – agregatorach rozgłośni internetowych, oraz przez oficjalną aplikację mobilna Radio 357 na iOS-a i Androida:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Radio357