Oppo Inno Day 2021 na żywo już dzisiaj!

We wtorek 14 grudnia 2021 roku o godzinie 9:00 czasu polskiego rozpocznie się cykliczna impreza INNO DAY organizowana przez OPPO – transmisja online na kanale OPPO na YouTubie.

OPPO INNO DAY 2021 (14 grudnia o godz. 9:00)

Podczas corocznego wydarzenia Oppo Inno Day będziemy mogli zobaczyć wszystkie nowości i innowacje, nad którymi marka pracowała przez ostatnie kilka miesięcy. Od 9 rano czasu polskiego rozpocznie się transmisja online z konferencji Oppo, możesz ją oglądać z oficjalnego źródła także na poniższym playerze. Tegoroczne wydarzenie będzie odbywało się wyłącznie online i obejmie dwie części, z czego pierwsza odbędzie się dziś, a druga jutro – 15 grudnia 2021 roku.

W trakcie wydarzenia producent zaprezentuje strategię oraz pokaże nowości technologiczne, takie jak pierwszy w swoim portfolio Akcelerator SI (NPU – Neural Processing Unit) oraz OPPO New Smart Glasses. Opowie również o wysuwanym aparacie (Retractable Camera) i Digital Human.

Dzień pierwszy skupi się na wprowadzeniu na rynek innowacyjnych produktów, co oznacza koncepcje i produkty, które nie są jeszcze gotowe do wejścia na główną scenę, podczas gdy dzień drugi będzie zarezerwowany na premierę flagowego produktu, którym powinien być pierwszy składany telefon marki – Oppo Find N.

Czego więc możemy się spodziewać po dzisiejszym streamie? Powinniśmy zobaczyć tę koncepcję smartfona z wysuwaną kamerą wraz z najnowszym, samodzielnie opracowanym koprocesorem marki i nową parą inteligentnych okularów AR. Na takich wydarzeniach zawsze jest miejsce na niespodzianki!

Oglądaj na żywo we wtorek 14 grudnia o godz. 9.00 czasu polskiego:

Wejdź do INNO WORLD i utwórz własny awatary oraz zapoznawaj się z wirtualnym światem. Zapisy oraz informacje o INNO DAY są dostępne pod linkiem:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: OPPO Polska