OnePlus wprowadza Buds Z2 na rynek europejski

Od czwartku 16 grudnia 2021 roku słuchawki bezprzewodowe OnePlus Buds Z2 trafią do sprzedaży na rynkach europejskich, w tym w Polsce.

OnePlus Buds Z2 w Europie - premiera na Instagramie 16 grudnia 2021 r.

Douszne Buds Z2 to najnowsze słuchawki TWS firmy OnePlus, chociaż do tej pory nie były dostępne nigdzie indziej poza Chinami. OnePlus ujawniło, że zmieni się to w połowie grudnia 2021 roku wraz z ich debiutem w Europie. Ta premiera ma być wydarzeniem w mediach społecznościowych, chociaż produkt ma również na celu przyspieszenie ekspansji Red Cable Club firmy w nowym regionie.

Buds Z2 – słuchawki TWS drugiej generacji z aktywną redukcją szumów (ANC) będą więc miały nieco niezwykły debiut w Europie – bowiem odbędzie się na Instagramie.

To wydarzenie, zaplanowane jest na 14:30 CET w czwartek 16 grudnia 2021 roku i nazwane zostało „First Instanote” OnePlus. Oczywiście przewidziano 5% zniżki na Buds Z2. Jednak wprowadzenie tych akcesoriów do nowego regionu stało się nieco bardziej zawiłe, ponieważ praktycznie są one już w sprzedaży.

„Wczesny dostęp” przewidziano dla członków Red Cable Club, usługi oferującej zniżki i korzyści z pierwszej ręki, która dotychczas była dostępna wyłącznie na rynku indyjskim. Konsumenci, którzy odbiorą swoje Buds Z2 za pośrednictwem tego kanału, mogą „uzyskać 10%” zniżki.

OnePlus Buds Z2 - The Instanote Drop, Red Cable Club

Więcej na oficjalnej stronie internetowej produktu.

źródło: OnePlus