Spotify for Artists dostępne po polsku

Coraz więcej wykonawców może korzystać ze Spotify For Artists w swoim ojczystym języku – Spotify for Artists jest teraz dostępne w 16 nowych językach, w tym w języku polskim.

Spotify for Artists w języku polskim

Spotify chce, aby wykonawcy z całego świata mieli dostęp do danych i narzędzi umożliwiających im poszerzanie grona odbiorców i rozwijanie kariery. Dotychczas jednak w Spotify for Artists posługiwano się tylko jednym językiem. Od dzisiaj strona internetowa i aplikacja mobilna Spotify For Artists są dostępne w 16 nowych językach, w tym w języku polskim. Artyści zyskują więc pełną kontrolę nad swoją działalnością w Spotify, posługując się językiem, który znają najlepiej.

Spotify For Artists powinno teraz automatycznie wyświetlać się w preferowanym przez użytkownika języku. Jeśli tak nie jest, wystarczy wybrać swój język z menu oznaczonego ikoną globu, aby używać własnego języka do wyrażania swojej osobowości, analizowania osiągnięć i promowania twórczości na całym świecie.

Dzięki dostępności w wielu językach Spotify For Artists pozwoli jeszcze większej liczbie wykonawców poszerzać grono fanów, za sprawą których wszystko staje się możliwe.

Dzisiejsza aktualizacja obejmuje język czeski, fiński, francuski (Francja), francuski (Kanada), hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Ameryka Łacińska), indonezyjski, malajski, niderlandzki, niemiecki, polski, portugalski brazylijski, szwedzki, turecki, węgierski i włoski. Robimy wszystko, aby w przyszłości Spotify For Artists było dostępne w kolejnych językach.

Spotify for Artists w 16 nowych językach

Oto kilka wskazówek, dzięki którym możesz korzystać w pełni z przetłumaczonej wersji aplikacji:

  • Zgłoś prawa do profilu wykonawcy.
  • Utwórz profil wykonawcy i spersonalizuj go, dodając zdjęcia i biogram oraz zamieszczając treści w sekcji „Wybrane przez wykonawcę”.
  • Wypromuj swój najnowszy utwór przed premierą, prezentując go naszym redaktorom playlist za pomocą specjalnego narzędzia.
  • Poznaj swoich fanów i dowiedz się, jak odbierana jest Twoja muzyka, sprawdzając statystyki na swoim pulpicie.
  • Pobierz naszą aplikację mobilną dla systemu iOS lub Android, aby poznać statystyki odtworzeń, edytować swój profil, przesłać wizualizację Canvas i uzyskać dostęp do wielu innych funkcji, gdziekolwiek jesteś.

Spotify for Artists pomaga poszerzyć grono fanów, których artyści potrzebują do osiągnięcia swoich celów.

źródło: Spotify Polska