Play ogłasza dodanie Amazon Prime do usług w „atrakcyjnej”, standardowej cenie…

Obecnie i nowi klienci abonamentowi Play mogą płacić za Amazon Prime w ramach abonamentu – niestety za taką sama cenę jaką oferuje Amazon.

Amazon Prime doliczany do abonamenty w Play

Operator komórkowy Play chwali się, ze dodał do swoich usług dodatkowych możliwość dodania subskrypcji Amazon Prime w atrakcyjnej cenie. Niestety, może i cena jest atrakcyjna, ale taka sama, gdybyś chciał wykupić ją bezpośrednio przez stronę Amazonu. Powiedziałbym, że jest to nawet gorsza opcja, bowiem na stronie sklepu Amazon można wykupić subskrypcję Amazon Prime za 49 zł rocznie, czego w abonamencie Play już nie zrobimy. Mało tego, płacąc 10,99 zł miesięcznie w ciągu roku za usługę zapłacimy 131,88 zł czyli ponaddwukrotnie więcej, niż w przypadku jednorazowej opłaty. W obu przypadkach dostajemy także 30-dniowy okres próbny, jeśli wcześniej nie korzystaliśmy z usługi.

Klienci Playa otrzymują zatem możliwość włączenia Amazon Prime w „atrakcyjnej”, czyli dokładnie takiej jak oferuje Amazon, cenie — 10,99 zł miesięcznie. Jedyna różnica polega na tym, że dodając tę usługę do abonamentu, będziemy ją opłacać przez operatora.

Amazon Prime umożliwia korzystanie z bezpłatnej i szybkiej dostawy krajowej na milionów produktów z polskiego sklepu Amazon. Dzięki usłudze, przesyłka jest realizowana na następny dzień i nie ma minimalnej kwoty zamówienia, aby została ona dostarczona bezpłatnie.

Subskrybujący Prime’a otrzymują dodatkowo dostęp do serwisu z filmami i serialami Amazon Prime Video, dostępu do darmowych gier na PC dzięki Prime Gaming oraz specjalnych ofert na produkty najpopularniejszych marek dzięki Prime Exclusive Deals.

Każdy klient sieci Play posiadający abonament telefoniczny lub internetowy może wygodnie aktywować usługę poprzez aplikację Play24 lub w przypadku użytkowników posiadających PLAY NOW TV, poprzez dekoder TV BOX. Użytkownicy, którzy mieli włączoną usługę Amazon Prime Video za 25 zł miesięcznie automatycznie otrzymali dostęp do wszystkich korzyści Amazon Prime w niższej cenie – za 10,99 zł.

Co ważne nie można podpiąć istniejącego konta do oferty od Play, którą operator nazywa promocją, a tak naprawdę jest to standardowa usługa w takiej samej cenie, którą oferuje Amazon. Jeśli chcesz z niej skorzystać i w przyszłości opłacać usługę na rachunku od Play, musisz założyć nowe konto.

Na szczęście usługę Amazon Prime możesz wyłączyć w dowolnym momencie na jeden ze sposobów: samodzielnie w aplikacji Play24 lub na stronie 24.play.pl, na swoim TV BOX, w Salonie Play, telefonicznie przez Obsługę Klienta Play. Jeśli wyłączysz usługę Amazon Prime w czasie bezpłatnego okresu promocyjnego, pozostały okres bezpłatny przepada (nie zostanie przywrócony, jeśli zdecydujesz się ponownie włączyć usługę).

Jeśli kupisz coś na naszej stronie za pośrednictwem linków kierujących do sklepu Amazon, otrzymamy za to niewielką prowizję od sprzedawcy.

źródło: Play