Świąteczna oferta od Vectry ważna do 6 stycznia 2022 r.

Telewizja kablowa Vectra już rozdaje świąteczne prezenty – dostęp do Canal+, Eleven, Tidal i HBO nawet na pół roku bez dodatkowych opłat – sprawdź szczegóły.

Oferta świąteczna Vectra (grudzień 2021)

Z okazji zbliżających się Świąt, Vectra przygotowała dla nowych i obecnych klientów wiele prezentów i ofert specjalnych. Na tych, szukających niezawodnego połączenia, czeka szybki internet światłowodowy o przepustowości do 600 Mb/s w atrakcyjnych paczkach i niższych cenach. Natomiast miłośników kina, telewizji i muzyki, z pewnością ucieszy możliwość oglądania kilkunastu kanałów Canal+ oraz wydarzeń sportowych w ramach kanałów Eleven, jak również dostęp do popularnych serwisów takich jak HBO, Tidal nawet przez pół roku w prezencie. Ze wszystkich ofert świątecznych będzie można skorzystać aż do 6 stycznia 2022 roku.

Osoby decydujące się na wybór usług Vectry mogą skorzystać ze specjalnej oferty „Świąteczny Super Hit”, w ramach której otrzymają szybki internet światłowodowy 600 Mb/s. Internet o tej przepustowości jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników, umożliwiając pobieranie nieograniczonych ilości danych z szybkością do 600 Mb/s i wysyłanie z szybkością do 60 Mb/s. 

Ponadto, oferta obejmuje usługi telewizji, w tym pakiet Złoty, a w nim 137 kanałów (w tym 92 HD), jak również nowoczesny dekoder TV Smart 4K BOX z Android TV, który można zabierać ze sobą wszędzie i cieszyć się dostępem do najlepszej rozrywki. Urządzenie posiada wiele dodatkowych funkcjonalności, m.in. Restart TV, Catch-up TV, Chromecast/Airplay, nagrywarka sieciowa, dzięki którym widz zyskuje dodatkową kontrolę nad oglądanymi programami. Dekoder oferuje również dostęp do kanałów telewizyjnych (także w wysokiej jakości 4K), VOD, strefy Kids, aplikacji i gier oraz pozwala na udostępnianie zdjęć ze smartfonu, czy wyszukiwanie i sterowanie głosowe. 

Co więcej, klienci decydujący się na wybór oferty otrzymują atrakcyjny prezent w postaci zestawu jedenastu kanałów Canal+, dostępu do serwisów HBO, Tidal oraz kanałów Eleven przez pół roku w prezencie. Dzięki temu użytkownicy będą mogli oglądać kinowe hity, popularne seriale, programy dokumentalne, filmy animowane, transmisje najważniejszych wydarzeń i rozgrywek sportowych, jak również korzystać z bogatej biblioteki muzycznej, bez dodatkowych opłat przez sześć miesięcy. 

To wszystko w cenie 84,99 zł za miesiąc, przy podpisaniu krótkiej umowy na 12 miesięcy. Chętni mogą wybrać niemal bliźniaczą ofertę, ale z jeszcze większym pakietem telewizyjnym (pakiet Platynowy obejmujący 176 kanałów, w tym 122 HD), której koszt to 99,99 zł miesięcznie.

Vectra przygotowała również oferty świąteczne dla osób, zainteresowanych wyłączenie usługą internetu. Za jedyne 49,99 zł miesięcznie, operator proponuje szybki i stabilny internet światłowodowy do 600 Mb/s, który pozwoli na oglądanie filmów w najwyższej jakości bez zacięć oraz granie on-line z gwarancją doskonałej płynności, bez żadnych opóźnień w grze. Do pakietu firma dołącza wyjątkowy prezent – dostęp do serwisu muzycznego Tidal na pół roku bez dodatkowych opłat.

Dodatkowo, na zainteresowanych czekają paczki, obejmujące internet światłowodowy do 600 Mb/s, pakiet telewizyjny Stalowy z dekoderem TV Smart 4K BOX oraz dostępem do Canal+ i Tidal na sześć miesięcy w prezencie, w miesięcznej cenie 64,99 zł.

Vectra nie zapomina oczywiście o swoich obecnych klientach. Przygotowała dla nich specjalną promocję – zestaw kanałów premium Canal+ Prestige przez pierwsze 3 miesiące za 0 zł (przy umowie na 12 miesięcy). Natomiast abonenci, którym kończy się umowa, mogą wybrać dostęp do jednego z dwóch serwisów Premium (HBO lub Canal+) w prezencie na pół roku, decydując się na przedłużenie kontraktu.

źródło: Vectra