Wyciekły oficjalne zdjęcia Google Pixel Watcha

Zobacz rzekomo oficjalne zdjęcia nadchodzącego smartwatcha Google Pixel Watch, które pochodzą z wiarygodnego źródła.

Oficjalne rendery marketingowe smartwatcha Pixel Watch

Źródła Jona Prossera nie myliły się co do płaskich boków tegorocznego smartwatcha Apple Watch Series 7. Wygląda na to, że w przypadku zegarka Google Pixel Watch również się nie mylił. Prosser pokazał zdjęcia Pixel Watcha już w kwietniu, a nawet ujawnił te same szczegóły, o których poinformował Business Insider.

Na przykład Prosser wspomniał o bezramkowej konstrukcji zegarka (co widać na zdjęciach, które wyciekły) i wspomniał o kryptonimie urządzenia – „Rohan”. Kontrowersyjny Prosser powiedział również w kwietniu, że urządzenie zostanie wprowadzone w pierwszym kwartale 2022 roku, o czym Business Insider również wspomniał w zeszłym tygodniu.

Jeśli zegarek rzeczywiście zostanie wydany w pierwszym kwartale przyszłego roku, oznaczałoby to około skuteczność na 10-11 miesięczny przed wydaniem, co umieściłoby go na tej samej pozycji co Ming-Chi Kuo, którego prognozy zwykle są trafne. Jednak najlepsza wskazówka wszechczasów należy do raportu Kuo z lutego 2017 roku, który szczegółowo opisuje nowy wygląd iPhone’a X (wtedy znanego jako iPhone 8). W tym raporcie Kuo ujawnił (dość dokładnie) rozmiary ekranu dla wszystkich trzech iPhone’ów, które Apple wypuściło we wrześniu, omówił kamerę True Depth i nazwał ją „rewolucyjną”.

Kolejnym trafnym typerem jest Evan Blass, który w styczniu 2013 r. ujawnił nietypowo wyglądający render telefonu i powiedział, że to HTC One (M7)… i miał rację. Ten wyciek pojawił się zaledwie dwa miesiące przed wydaniem telefonu, ale to, co sprawia, że ​​jest to tak wielki wyciek, to fakt, że urządzenie wyglądało zupełnie inaczej niż większość innych telefonów w tamtym czasie – tak bardzo, że większość ludzi nie wierzyła, że ​​to będzie prawdziwe.

Powróćmy więc teraz do obecnej dyskusji o przyszłości. Prosser ujawnił kilka oficjalnych obrazów marketingowych dla nadchodzącego smartwatcha Pixel Watch, które, jak twierdzi, pochodzą bezpośrednio ze źródeł wewnątrz Google’a. To odważne z jego strony, że powiedział to na YouTubie, biorąc pod uwagę, że najwyraźniej stoi przed jakimś rodzajem działań prawnych wszczętych przez Samsunga za rozpowszechnianie zdjęć Galaxy S22 Ultra miesiąc temu.

W tym momencie nie spodziewamy się kolejnego rozczarowania dla fanów Pixela, którzy od dawna czekali na ten zegarek. Brak zaufania Google do Wear OS rzekomo powstrzymał go od wypuszczenia zegarka jeszcze w 2019 roku. Decyzja Samsunga o zastąpieniu rodzimego Tizen systemem Wear OS dla linii Galaxy Watch 4 mogła zapewnić Google całą potrzebną pewność.

Google planuje wyróżnić niektóre funkcje, które będą dostępne tylko w Pixel Watchavh, podobnie jak oferuje specjalne funkcje Androida użytkownikom telefonów Pixel. Głównym celem jest pokazanie, czym może być Wear OS dla Pixel Watcha – dokładnie tym jak w przypadku możliwości Androida dla telefonów Pixel.

  • Google Pixel Watch - (opakowanie)
  • Google Pixel Watch obok Pixela 6
  • Google Pixel Watch - materiał marketingowy (wyciek)
  • Google Pixel Watch

Google poważnie podeszło do rozwoju Pixel Watcha w listopadzie 2019 roku, kiedy firma macierzysta Google’a — Alphabet kupiła za 2,1 mld USD producenta zegarków fitness – firmę Fitbit. W tamtym czasie Google zapowiedziało, że transakcja może doprowadzić firmę do „wprowadzenia na rynek urządzeń ubieralnych Made by Google”.

Pixel Watch z pewnością wzmocniłby ekosystem Google’a, który w tym roku dostał ogromny strzał wraz z wydaniem Pixel 6 i Pixel 6 Pro. Pomimo typowych problemów, z którymi zdają się borykać nowo wypuszczane telefony Pixel każdego roku, telefony sprzedają się dobrze, a Google dba o biznes, wydając poprawki oprogramowania dla niektórych wczesnych błędów.

Niestety jedna aktualizacja sprawiła, że ​​Magic Eraser zniknął z telefonów niektórych użytkowników, a najnowsze problemy dotyczą problemów z ładowaniem telefonu i utrzymaniem połączenia z siecią komórkową. Mimo to nie wydaje się, aby na tej liście było coś, czego Google nie może naprawić za pomocą aktualizacji oprogramowania.

źródło: Praser | phoneArena