Obejrzyj przerażający zwiastun 2. sezonu „Wychowane przez wilki”

Serial science fiction Ridleya Scotta zatytułowany „Wychowane przez wilki” powróci z drugim sezonem 3 lutego 2022 roku na HBO Max.

„Wychowane przez wilki” (2. sezon)

Na początku najnowszego zwiastuna drugiego sezonu serialu Wychowane przez wilki (tyt. oryg. Raised by Wolves) Matka (Amanda Collin) mówi: „Androidy mogą się zmieniać, podobnie jak ludzie”. Ale ta nadzieja wydaje się prysnąć pod koniec super przerażającego, pełnego akcji zwiastuna, kiedy Matka przyznaje, że „Być może stajemy się zbyt ludzcy”.

Drugi sezon serialu Ridleya Scotta zadebiutuje na początku przyszłego roku – 3 lutego 2022 roku – na platformie streamingowej HBO Max. Być może do tego czasu platforma wystartuje także w Polsce. A jeśli nie, to prawdopodobnie. w tym czasie serial pojawi się w naszym kraju na HBO GO.

Święta wojna między ateistami a wyznawcami Mitry wydaje się coraz bardziej nasilać, a Loco Marcus (Travis Fimmel), który głosi swoją niezwyciężoność i prawdopobnie „przyniesie czystość tej planecie”. Po drodze jest mnóstwo żołnierzy, super dziwaczny koleś w masce, który rozdziera jakiegoś biednego, zakrwawionego faceta i wojownik z piłą łańcuchową – wszyscy zmieszani w niesamowitym gulaszu akcji, który dostarcza więcej pytań niż odpowiedzi.

Być może w drugim sezonie poznamy odpowiedź na takie pytania jak: gdzie jest gigantyczne dziecko latającego węża, które Matka urodziła pod koniec pierwszego sezonu i które może pożreć wszystko i wszystkich na planecie?

Będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, jak to wszystko się rozegra, ale obejrzyj zwiastun, abyś był wystarczająco podekscytowany i wystarczająco przerażony wszystkim, co nasz czeka w 2. sezonie:

źródło: HBO Max