Comiesięczne doładowania za darmo w Mobile Vikings

Wirtualny operator komórkowy Mobile Vikings świętuje swoje 8. urodziny i rozdaje nieskończoność comiesięcznych doładowań za darmo!

8 lat Mobile Vikings

Mija kolejny rok działalności Mobile Vikings – największego na rynku operatora niezależnego, czyli nienależącego do żadnego z czterech głównych sieci komórkowych. Mimo wieszczenia rychłego zwijania żagli po starcie, sieć nie tylko wciąż trzyma się na powierzchni, ale nabiera rozpędu. Z okazji 8 urodzin Vikingowie przygotowali konkurs dla obecnych i przyszłych użytkowników.

Mobile Vikings oficjalnie weszło na polski rynek 4 grudnia 2013 roku. Działający na infrastrukturze Play operator oferuje usługi na kartę – od tego roku także internet mobilny. Vikingowie pozycjonują się jako sieć społecznościowa, stawiająca na wolność i budowanie szczerej, luźnej relacji ze swoimi użytkownikami. Ich model biznesowy zakłada reinwestowanie zarobków z powrotem w rozwój sieci, by dbać o wysoką jakość usług, jednocześnie stroniąc od drogich kampanii reklamowych.

Główną siłą napędową Mobile Vikings jest obniżający opłaty program poleceń, ale jako operator alternatywny jako pierwsi wprowadzili też na rynek inne innowacje: subskrypcyjny model doładowań, darmową kumulację niewykorzystanego transferu oraz możliwość rejestracji znajomego w sieci (i wymaganego do tego celu potwierdzenia jego tożsamości) przez aplikację.

Przy okazji rocznicy Vikingowie chwalą się wynikami – świeżo przekroczonym progiem 85 000 aktywnych kart SIM (rok temu na pokładzie było ich 60 000) oraz innymi nietypowymi ciekawostkami związanymi z siecią.

Infografika: statystyki Mobile Vikings (grudzień 2021 r.)
Infografika: statystyki Mobile Vikings (grudzień 2021 r.)

W ramach świętowania urodzin Mobile Vikings ogłasza konkurs, w którym do zgarnięcia jest wyjątkowa nagroda – vouchery na nieskończoność comiesięcznych doładowań w sieci dla 8 osób, które w najbardziej kreatywny i zgodny z wartościami marki sposób odpowiedzą na pytanie konkursowe. Oznacza to, że zwycięzcy konkursu będą mogli za darmo korzystać z podstawowego pakietu usług, który obejmuje m.in. nielimitowane krajowe rozmowy, SMS i MMS oraz podlegające kumulacji 25 GB. I będą to robić bezterminowo. Autor najciekawszego zgłoszenia otrzyma dodatkowo voucher o wartości 2000 zł na zakup sprzętu elektronicznego

Konkurs potrwa do 15 grudnia 2021 roku. A ile potrwa Mobile Vikings? Horyzont przed operatorem wydaje się czysty, a sami Vikingowie nawet nie myślą o zwijaniu żagli.

źródło: Mobile Vikings