Już 17 grudnia OnePlus świętuje swoje 8. urodziny

Firma OnePlus obchodzi 17 grudnia 2021 roku swoją ósmą rocznicę istnienia na rynku. Użytkownicy będą mogli wziąć udział w warsztatach online i skorzystać z wielu atrakcji.

8. rocznica OnePlus - Bold & Bundless

Hasło przewodnie corocznych obchodów oddaje najlepiej DNA i identyfikację marki OnePlus. Brzmi ono w oryginale Bold & Boundless, czyli – odważny i bezgraniczny. Ten slogan obecnie ma być nie tylko hasłem dla marki, ale także dla każdego użytkownika, który należy do społeczności Never Settle.

Ma ono odzwierciedlać sposób myślenia „odważ się marzyć” a także claim OnePlusa Never Settle – nie przestawaj! O to właśnie ma chodzić w obchodach 8. rocznicy OnePlus – celebrując wszystko, co czyni nas wszystkich bezgranicznymi.

Przez kilka następnych tygodni, aż do wielkiego dnia – 17 grudnia 2021 roku, firma przygotowała wiele specjalnych atrakcji. Wspomniano już o niektórych, ale jak czytamy na Community Blog OnePlusa, możemy się spodziewać znacznie więcej. Zachęcam do śledzenia tego wątku na forum, aby być na bieżąco ze wszytkim na temat kampanii rocznicowej.

Ponadto uruchomiona została specjalna strona internetowa poświęcona nadchodzącej rocznicy. Obchody obejmują również sklep OnePlusa, w którym będzie można znaleźć oferty promocyjne.

źródło: OnePlus