Shazam oferuje do 5 mies. Apple Music za darmo!

Nowi użytkownicy mogą zgarnąć do 5 miesięcy darmowej subskrypcji Apple Music, korzystając z najnowszej promocji aplikacji Shazam.

Apple Music przez 5 miesięcy bez opłat – promocja Shazam

Apple w zeszłym roku zaoferowało świetną świąteczną ofertę dla użytkowników systemu iOS z maksymalnie sześciomiesięcznym abonamentem Apple Music za darmo. Firma po raz kolejny prowadzi podobną kampanię, ale teraz oferuje do 5 miesięcy darmowej subskrypcji dla nowych użytkowników, promując ją w przejętej w 2018 roku przez siebie aplikacji Shazam.

Streamingowy serwis muzyczny Apple Music oferuje już bezpłatny okres próbny dla nowych użytkowników, ale jest on zdecydowanie krótszy. Jeśli jeszcze nie subskrybowałeś tej usługi Apple’a, teraz możesz zyskać nawet pięć miesięcy Apple Music za darmo. Mechanizm promocji na bezpłatną subskrypcję Apple Music jest podobny do tego, który obowiązywał w 2019 roku

Jak skorzystać z promocji? Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikacje mobilną Shazam na iPhone’a lub iPada (linki do sklepu App Store znajdziesz poniżej tego wpisu), a następnie zidentyfikować dowolny utwór, dotykając ikony Shazam w aplikacji. Gdy to zrobisz, zobaczysz opcję odtwarzania utworu w Apple Music.

Stuknij w komunikat, a Shazam zaoferuje Ci do 5 miesięcy subskrypcji Apple Music za darmo, jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z usługi przesyłania strumieniowego Apple’a. Według niektórych użytkowników w ustawieniach Shazama można również znaleźć baner oferujący wydłużony okres próbny Apple Music – wystarczy przejść na stronę: shazam.com/applemusic.

Jest to oficjalna promocja firmy Apple, o czym przeczytasz także w opisie aplikacji w sklepie App Store. Oferta jest ważna dla wybranych krajów, w tym dla użytkowników z Polski i innych. Ze specjalnej oferty można skorzystać do 31 stycznia 2022 roku na urządzeniach z systemem iOS lub iPadOS.

Zrzut ekranu strony Shazam w sklepie App Store
Zrzut ekranu strony Shazam w sklepie App Store

Możesz pobrać najnowszą wersję aplikacji Shazam 15.0 za darmo z App Store’a. Daj nam znać w komentarzach poniżej, czy udało Ci się uzyskać specjalną ofertę:

Co nowego w wersji Shazam 15.0? Shazam znajduje teraz więcej utworów, podejmując bardziej intensywne i dłuższe próby na wyszukanie tytułu piosenki i wykonawcy.

Shazam i Apple Music

Kraje objęte promocją: Arabia Saudyjska, Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Boliwia, Brazylia, Chile, Chiny, Czechy, Dania, Dominikana, Egypt, Ekwador, Filipiny, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Hongkong, Indie, Indonezja, Irlandia, Izrael, Japonia, Kanada, Kazachstan, Kenya, Kolumbia, Korea Południowa, Kostaryka, Malezja, Meksyk, Niemcy, Nigeria, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, RPA, Rosja, Rumunia, Singapur, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Szwecja, Słowacja, Tajlandia, Tajwan, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wenezuela, Wietnam, Węgry, Włochy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Zjednoczone Królestwo 

Warunki korzystania z oferty: jest przeznaczona tylko dla nowych subskrybentów i obejmuje wyłącznie członkostwo indywidualne.  Plan ulega automatycznemu przedłużeniu w cenie obowiązującej w danym kraju, o ile nie zostanie anulowany. Kody wygasają 15 lutego 2022 r. Kody promocyjne nie są przeznaczone do odsprzedaży, nie mają wartości pieniężnej i nie można ich wymienić, jeśli zostaną zgubione lub skradzione. Dostępność usług zależy od regionu. Wymagana zgodność produktów i usług oraz aktywne Apple ID z przypisaną metodą płatności. Obowiązują Warunki korzystania z usługi; warunki obowiązujące w danym kraju można znaleźć na stronie: apple.com/pl/legal/internet-services/itunes. Użytkownik musi przebywać w kraju zgodnym z wersją sklepu, w którym realizowany jest dany kod. Apple Music to zastrzeżony znak towarowy Apple Inc.

źródło: Apple