Nothing może wydać czarne słuchawki ear (1)

Coraz więcej i częściej mówi się, że młody startup technologiczny Nothing, może wydać czarną wersję kolorystyczną swojego jedynego produktu – słuchawek bezprzewodowych ear (1).

Koncepcja czarnej wersji kolorystycznej bezprzewodowych słuchawek dousznych Nothing ear (1)
Koncepcja czarnej wersji kolorystycznej bezprzewodowych słuchawek dousznych Nothing ear (1)

Współzałożyciel OnePlus, – Carl Pei – opuścił swoją macierzystą firmę w zeszłym roku i założył zupełnie nowy startup o nazwie Nothing. Jest to firma technologiczna, której celem jest „usunięcie barier między ludźmi a technologią”. W lipcu tego roku wypuszczono bezprzewodowe słuchawki douszne Nothing ear (1). Przezroczysta obudowa ładnie się prezentuje i pozwala użytkownikom zajrzeć do wnętrza produktu.

Za 99 euro (469 zł) kupujesz słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów (ANC) – coś, co użytkownicy AirPodsów Pro Apple’a otrzymują tylko wtedy, gdy wydadzą na nie 2 razy więcej. Mówiąc o AirPods Pro, 11,6-mm przetworniki w ear (1) są większe niż te 11-mm w wysokiej jakości słuchawkach Apple’a. A żywotność baterii w ear (1) od Nothing wynosząca 4 godziny, jest tylko 30 minut niższa od żywotności baterii w AirPodsach Pro (chociaż najnowsze słuchawki AirPods 3 oferują do 30 godzin pracy na baterii).

Któregoś dnia Evan Blass udostępnił kilka renderów słuhchawek ear (1) w czarnym kolorze i przezroczystym pałąkiem. Oficjalna wersja produktu oferuje białe wkładki douszne z przezroczystym trzonkiem.

Z kolei tweet vlogera Caseya Neistata ze zdjęciem, na którym malował ear (1) czarnym markerem, zainspirowało Pei i jego firmę, aby pomyślec o stworzeniu czarnej wersji. Nothing udostępniło tego tweeta z dodaniem „ok, ale na serio, kto myśli, że powinniśmy to zrobić?”.

Ci, którzy chcą mieć czarne słuchawki ear (1), nie będą musieli długo czekać. jeden z użytkowników Twittera z orlim wzrokiem wrzucił swoje dwa groszy do wątku i pokazał zrzut ekranu z 38 sekundy filmu, który Nothing wypuścił w lipcu (wideo jest wciąż dostępne), pokazując czarną słuchawkę douszną Nothing ear (1) w kolorze czarnym, która leżała na stole:

Kadr z oficjalnego wideo Nothing z czarnymi słuchawkami ear (1)Kadr z oficjalnego wideo Nothing z czarnymi słuchawkami ear (1) - powiększenie
Kadr z 38 sekundy oficjalnego wideo Nothing pt. „Final Stretch #1 – Transparent Design” z czarnymi słuchawkami ear (1)

Nie wiemy, kiedy nowa wersja może zostać wydana, chociaż wydaje się, że jest to coś, o czym przynajmniej dyskutowano na początku tego roku.

źródło: Twitter | phoneArena