W „Pineapple” stworzysz apkę bez znajomości programowania!

Dzięki „Pineapple – Build Apps” możesz szybko stworzyć własną aplikacje mobilną na iPhone’a, be znajomości programowania – wystarczy Twoja wyobraźnia!

Pineapple - Build Apps

Niezależnie od tego, czy masz lata doświadczenia w programowaniu, czy tylko ogólny pomysł na to, co chcesz robić, Pineapple – Build Apps pomoże Ci stworzyć od podstaw w pełni funkcjonalna aplikację na iPhone’a. Znajomość programowania nie jest konieczna!

To co jest najlepsze w tej aplikacji, to otwarta struktura, która nie ogranicza Cię żadnymi sztywnymi szablonami. Z kolei narzędzia typu „przeciągnij i upuść” zapewniają całkowita wolność w realizacji naszej wizji. Można dodawać obrazy, zmieniać czcionki, wklejać strony internetowe lub mapy. Przyciski można ustawić tak, zby od razu odtwarzały pliki audio lub po stuknięciu w nie można od razu zcząc rozmowę.

Pineapple umożliwia zainicjowanie żądania HTTP, aby połączyć się z interfejsami API, kontrolującymi inteligentne światła, aktualizującymi listy rzeczy do zrobienia i o wiele więcej.

Aplikacja Pineapple oferuje intuicyjne narzędzia, która dają kontrolę nad każdym elementem tworzonej aplikacji.

Porada: Możesz wypróbować działanie swojej aplikacji w trakcie tworzenia. Po prostu wystarczy stuknąć w przycisk odtwarzania, aby sprawdzić działającą wersję. Później wyeksportuj swoje dzieło do Swift Playgrounds lub Xcode, aby je dopracować, albo pochwal się nim światu

David Cruz stworzył Pineapple, aby dzielić się z innymi swoim zamiłowaniem do technologii i przedsiębiorczości:

Inżynierowie dysponują supermocą zmieniania kodu w cokolwiek zechcą – mówi autor – Ja chciałem, żeby każdy mógł korzystać z takiej supermocy, niezależnie od tego, czy zna się na technologii.

Zrzuty ekranów z aplikacji „Pineapple – Build Apps”
Zrzuty ekranów z aplikacji „Pineapple – Build Apps”

Aplikacja Pineapple – Build Apps dostępna jest obecnie na urządzenia z systemem iOS:

źródło: App Store