Świętuj tydzień czeskich gier mobilnych!

Z okazji trwającego od 22 listopada 2021 roku tygodnia czeskich gier, App Store poleca wspaniałe tytułu wyprodukowane w Czechach.

Świętuj tydzień gier mobilnych!

Zagraj w wyjątkowe czeskie i słowackie gry mobilne, szczególnie teraz, gdy dostępne są na nie specjalne czasowe zniżki! Sklep App Store wybrał najciekawsze z nich, które dostępne są na urządzenia z systemami iOS i iPadOS. Poniżej znajdziesz linki i krótkie opisów gier od naszych sąsiadów zza sąsiedniej granicy.

Smashing Four

Jeśli podoba Ci się idea gry łączącej mechanikę bilardu z dynamicznymi bitwami rozgrywanymi w czasie rzeczywistym, to w Smashing Four możesz stworzyć swój oddział i wkroczyć na arenę, aby zmierzyć się z innym graczem w emocjonującym pojedynku. W tej grze musisz nieustannie doskonalić swój zespół oraz wykazywać się nie tylko celnością, lecz także umiejętnością strategicznego myślenia.

Shadowgun Legends: Online FPS

świat stoi na krawędzi upadku, a Ty jesteś jego jedyną nadzieją na ocalenie. Wybierz zdolności, uzbrojenie oraz pancerz i przygotuj się do walki w futurystycznej rzeczywistości.

Attentat 1942

Grając w te poruszającą grę, poznasz doświadczenia mieszkańców Czech związane z II wojną światową. Attentat 1942 przybliża historię tamtego okresu, prezentując graczowi przejmującą opowieść z perspektywy osób, które przeżyły wojnę.

Sine the Game

W tej zakręconej grze musisz wykazać się refleksem i poprowadzić nieokiełznaną sinusoidę przez pas planetoid. Uważaj na niebezpieczne meteoryty i zbieraj napotykane op drodze kule, by pokonać ponad 40 wymagających poziomów.

Machinarium

Mimo, że nie rozpoczynasz rozgrywki jako najbardziej bajerancki robot na planecie, ta urocza łamigłówka z pewnością skradnie Ci serce. Przemierzaj brudne wysypisko śmieci w poszukiwaniu części, z których na nowo poskładasz swoje ciało, a następnie spróbuj odbić swą dziewczynę Bertę z rąk nikczemnych gangsterów.

Zobacz także: Gra mobilna „CHUCHEL” od Amanita Design już 29 listopada!

źródło: App Store