W „Mój Orange” czeka na Ciebie 15 GB za darmo!

Z okazji cyklicznej promocji „Środy z Mój Orange”, klienci pomarańczowego operatora mogą odebrać za darmo 15 GB w aplikacji!

Środy z Mój Orange

Od środy 17 listopada do wtorku 23 listopada 2021 roku do końca dnia możesz odebrać darmowe 15 GB internetu w aplikacji operatora, z okazji kolejnej Środy z Mój Orange. Warunkiem otrzymania dodatkowego bonusu jest posiadanie oferty abonamentowej w Orange w ramach Planów Mobilnych lub Orange Love. Posiadacze oferty na kartę niestety muszą sie obejść smakiem lub przejść na abonament, jeśli chcą korzystać z tego rodzaju bonusów.

Jak odebrać prezent w ramach akcji „Środy z Mój Orange”?

Aby skorzystać z niespodzianki w aplikacji Mój Orange, wystarczy zalogować się (to ważne w najnowszej wersji aplikacji! – wcześniej sprawdź w Google Play lub App Storze, czy nie ma aktualizacji) na swoje konto i przejść do zakładki Dla Ciebie. Na ekranie zobaczysz na pierwszej pozycji boks z niespodzianką i informacją o liczbie dni, godzin, minut i sekund, jakie pozostały do skorzystania z obecnego bonusu.

W tym tygodniu Orange przygotował pakiet 15 GB internetu mobilnego, który będzie trwał do końca Twojego cyklu rozliczeniowego. Zatem jeśli cykl rozliczeniowy kończy Ci się dzisiaj, to lepiej odebrać prezent jutro – ale nie pózniej niż 23 listopada. Z dodatkowych gigabajtów można korzystać tylko na terenie Polski.

Jeżeli korzystasz z oferty Orange Flex, możesz skorzystać z oferty zniżek na smartfony, i darmowych 300 gigabajtów internetu!

Pobierz aplikację Mój Orange i co środę wypatruj nowych niespodzianek. Dodatkowe GB, promocje na usługi i wiele innych czekają na Ciebie co tydzień w zakładce „Dla Ciebie”! Prezent do odebrania w każdą środę w aplikacji Mój Orange w zakładce „Dla Ciebie” przez Klientów indywidualnych korzystających z mobilnych ofert na abonament, którzy pobiorą i zalogują się do najnowszej wersji aplikacji, z wykorzystaniem adresu e-mail oraz hasła, od 31.03.2021 r. do odwołania. 

Więcej informacji o aplikacji Mój Orange oraz trwających promocjach znajdziesz na stronie internetowej operatora.

Źródło: informacja prasowa