Słuchaj swojego podsumowania Apple Music Replay 2021!

Sprawdź, jak uzyskać dostęp do utworów, wykonawców, list odtwarzania na Twojej indywidualnej playliście Apple Music Replay 2021?

Apple Music Replay 2021

Wraz z końcem roku warto zajrzeć do swojego muzycznego podsumowująca roku w usłudze streamingowej Apple’a – Apple Music Replay 2021. Jest to analogiczna usługa do Spotify Wrapped, którą szwedzka platforma udostępnia swoim subskrybentom. Na indywidualnej playliście Apple Music Replay 2021 użytkownicy Apple Music znajdą kolekcję najczęściej odtwarzanych utworów, albumów i wykonawców w mijającym roku. A ponieważ 2021 rok zbliża się ku końcowi, możesz już wygenerować swoją kolekcję Apple Music Replay.

W przeciwieństwie do Spotify Wrapped, Apple Music Replay przygotowuje dla użytkowników kolekcję na bieżąco, ponieważ jest ona dostępna i aktualizowana przez cały rok. Można ją było już wygenerować na początku tego roku. Jednak w porównaniu do Spotify, ma ona nieco ograniczony zakres.

Aby znaleźć roczny przegląd Apple Music Replay 2021, przejdź na stronę music.apple.com/replay i zaloguj się na swoje konto Apple Music. Możesz także zobaczyć swoje listy odtwarzania Replay na karcie Słuchaj w aplikacji Apple Music.

Co ciekawe, Apple Music zbiera Twoje nawyki słuchania muzyki przez cały rok, a następnie aktualizuje je co tydzień. Pokazuje łączny czas słuchania w ciągu roku, listę odtwarzania 100 najlepszych utworów w ciągu roku, Twoich najpopularniejszych wykonawców i najlepsze albumy.

Witryna Replay ma umożliwia również odwiedzenie swoich list odtwarzania Replay z poprzednich lat, począwszy od 2015 roku, kiedy usługa została uruchomiona, lub od roku, w którym zacząłeś korzystać z Apple Music.

Jeśli chcesz udostępnić swoje statystyki Apple Music Replay w mediach społecznościowych, pamiętaj, że proces ten nie jest tak prosty, jak udostępnianie swojego Spotify Wrapped. Aby udostępnić listy odtwarzania (w tym listy odtwarzania Apple Music Replay) z aplikacji Apple Music na Instagramie lub Snapchacie, dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu, wybierz Udostępnij, a następnie dotknij preferowanej aplikacji.

Apple Music Replay 2021 - podsumowanie
Apple Music Replay 2021 – podsumowanie roku

Możesz także osadzić swoją playlistę na stronie internetowej, jak poniżej: