„Fraggle Rock” pojawi się na Apple TV+ w styczniu 2022 r.

Wznowienie programu kukiełkowego Jim Henson Company pt. „Fraggle Rock” pojawi się w serwisie streamingowym Apple TV+ 21 stycznia 2022 roku, co Apple ujawniło w nowym zwiastunie.

Fraggle Rock: Back to the Rock (Apple TV+, 2022)

Oficjalny zwiastun „Fraggle Rock: Back to the Rock”, opublikowany dzisiajna YouTubie, przedstawia melodię przewodnią i niektóre z kolorowych postaci, które pojawią się w serialu. Do istniejącej obsady Gobo, Reda, Wembleya, Mokeya i Boobera dołączyło również kilka nowych postaci z nowej serii. Premierę serialu zapowiedziano na 22 stycznia 2022 roku.

Producentami wykonawczymi serialu są Lisa Henson i Halle Stanford z The Jim Henson Company, a także John Tartaglia. Showrunnerzy to Matt Fusfeld i Alex Cuthbertson oraz Yaribv Milchan i Michael Schaefer z New Regency. Producentem wykonawczym muzycznym jest Harvey Mason Jr.

Zupełnie nowy sezon jest częścią umowy z maja 2020 roku, którą Apple zawarło, aby wprowadzić program do swojej usługi przesyłania strumieniowego. Seria będzie składać się z 88 odcinków oryginalnego serialu, specjalnych edycji „Down at Fraggle Rock”, „Doozer Music” i „Fraggle Songs” oraz krótkich filmów „Fraggle Rock: Rock On!”.

Ostatnie odcinki specjalne zostały dodane 24 września z okazji 85. urodzin Jima Hensona.

Obejrzyj najnowszy zwiastun „Fraggle Rock: Back to the Rock”:

źródło: Apple TV+