2 nowe gry w Apple Arcade a nowe 3 już wkrótce

Od premiery Apple Arcade minęły nieco ponad dwa lata, a katalog usług gier opartych na subskrypcji stale się powiększa – w miniony piątek wydano dwie nowe gry, a wkrótce pojawią się kolejne trzy.

Kingdom Rush Frontiers TD+ w Apple Arcade

Najnowsze tytuły dodane do usługi Apple Arcade to klasyczna strzelanka zręcznościowa Galaga Wars+ firmy Bandai Namco oraz popularna gra typu tower defense Kingdom Rush Frontiers firmy Ironhide Game Studio. Obie gry były już dostępne w App Storze, ale edycje Apple Arcade nie zawierają żadnych zakupów w aplikacji ani reklam.

Gra mobilna Galaga Wars+ jest dostępna na iPhonie i iPadzie, a Kingdom Rush Frontiers TD+ jest dostępne na iPhonie, iPadzie i Macu.

Kilka nowych gier pojawił się już wkrótce w Apple Arcade, w tym Splitter Critters+, którą Apple nazwał grą roku na iPhone’a w 2017 roku. W grze gracze mają za zadanie podzielić świat jednym ruchem palca i zmienić układ podzielone części świata, aby poprowadzić istoty z powrotem do ich statku kosmicznego. Gra przygodowa Dandara: Trials of Fear+ od Raw Fury oraz nagrodzony Apple Design Awards 2018 tytuł Oddmar+ również wkrótce pojawią się w Apple Arcade.

Apple Arcade można wypróbować bezpłatnie przez 1 miesiąc. Po tym okresie usługa kosztuje 24,99 zł miesięcznie. Dzięki Chmurze rodzinnej subskrypcją możesz podzielić się z nawet pięcioma członkami rodziny. Trzy miesiące Apple Arcade można otrzymać gratis przy zakupie urządzenia Apple. Subskrypcja Apple One pozwala z kolei połączyć Apple Arcade z Apple Music, Apple TV+ i pakietem iCloud w ramach jednej niskiej opłaty miesięcznej.

źródło: Apple Arcade