Szczoteczka soniczna Oclean X PRO dziś w promocyjnej cenie!

W ramach wyprzedaży 11.11 na Aliexpress można upolować dziś sporo okazyjnych promocji – między innymi szczoteczkę soniczną Oclean X PRO od 223 zł!

Szczoteczki soniczne Oclean X Pro

Szczoteczka soniczna Oclean X Pro jest jedną z najlepszych szczoteczek sonicznych chińskiego producenta. Urządzenie posiada solidną oraz lekką obudowę, przez co korzystanie ze szczoteczki jest bardzo wygodne. Ekran dotykowy, w który została, wyposażona szczoteczka soniczna jest rozwiązaniem innowacyjnym, ale i praktycznym. Silnik szczoteczki do zębów jest najwyższej jakości i pomaga w utrzymaniu zębów w czystości.

Oclean jest firmą zajmującą się dostarczaniem profesjonalnych i inteligentnych produktów do pielęgnacji jamy ustnej, począwszy od sonicznej szczoteczki elektrycznej, bezprzewodowego irygatora, poprzez innowacje techniczne, które mają zadbać o komfort i higienę.

Do tej pory firma wprowadziła na rynek jedną z najlepszych na świecie szczoteczkę do zębów z bezszczotkowym silnikiem i kolorowym wyświetlaczem dotykowym, irygator W1 i W10 oraz sterylizator S1, aby dodatkowo uzupełnić swoje linie produktów i zaspokoić potrzeby użytkowników. Produkty Oclean łączą estetyczny wygląd z innowacyjnymi funkcjami.

Szczoteczka soniczna Oclean X Pro wyposażona jest w ekran dotykowy o przekątnej 0,96 cala, który jest bardzo przydatny podczas codziennego szczotkowania, mimo swoich niewielkich rozmiarów. Wyświetlacz informuje między innymi o tym która jest godzina, pokazuje pogodę czy stan szczotkowania zębów. Oprócz tego, bez konieczności przechodzenia do aplikacji zmienisz najważniejsze ustawienia szczoteczki.

Oclean X Pro ma wbudowane aż 3 tryby czyszczenia oraz 32 poziomy intensywności, które można wybierać z poziomu wyświetlacza. By szczotkowanie zębów było efektywniejsze, szczoteczka ma również 8-strefowe wykrywanie martwej strefy oraz wbudowany zegar. Dzięki timerowi szczoteczka automatycznie wyłącza po 2 minutach szczotkowania, a co 30 sekund informuje użytkownika, że powinien zmienić obszar szczotkowania w jamie ustnej. 

Szczoteczka posiada baterię, która zapewnia nawet 40-dniową żywotność, natomiast czas ładowania wynosi zaledwie 2 godziny. Oclean X Pro posiada wodoodporność klasy IPX7, dlatego bez obaw można ją opłukiwać wodą, lub korzystać z niej biorąc kąpiel lub szybki prysznic. Szczoteczka soniczna waży jedynie 100 gramów, co oznacza, że nie obciąża dłoni i łatwo nią myć zęby. Idealnie sprawdzi się zatem np. u dzieci. Szczoteczka ma wymiary 243 x 24,4 milimetrów.

Szczoteczka Oclean X Pro wyróżnia się na tle innych szczoteczek swoim unikalnym designem. Nie bez powodu, szczoteczki Oclean są laureatami nagród Good Design Award. 

funkcje

Co wyróżnia szczoteczkę Oclean X Pro?

Najważniejsze funkcje i parametry szczoteczki Oclean X Pro

42000 wibr./min

bezszczotkowy silnik typu maglev, maksymalna prędkość 42000 rotacji na minutę, maksymalny nacisk 220gf/cm

40 dni

wytrzymuje do 40 dni między cyklami pełnego ładowania

ekran LCD

wyposażona w kolorowy dotykowy ekran, na którym znajduje się ocena jakości mycia oraz wskazanie pominiętych strefIPX7

możliwość płukania i używania pod prysznicem

Użytkownicy szczoteczek tej marki mogą korzystać również z aplikacji Oclean. Można ją pobrać w Google Play lub App Store. Jest bardzo przydatna, ponieważ daje wiele możliwości. Jedną z nich jest opcja ustawienia własnego planu szczotkowania. Dzięki niej możemy także na bieżąco zapoznawać się z raportami ze szczotkowania.

Oclean X Pro, która korzysta z algorytmu do analizy danych dotyczących szczotkowania, a następnie wyświetla zebrane informacje na wyświetlaczu. Dzięki temu użytkownicy wiedzą, jak dokładnie szczotkują zęby, jak długo to robią oraz które strefy w jamie ustnej wymagają większej uwagi podczas mycia.

Najważniejsze cechy szczoteczki Oclean X Pro
aplikacja

Aplikacja mobilna Oclean

Kiedy sprawdzi się ten model szczoteczki i dla kogo jest najlepszy?

Aplikacja mobilna Oclean zwiększa doświadczenie szczotkowania dzięki zindywidualizowanym planom czyszczącym i inteligentnym opcjom, aby utrzymać zdrowy uśmiech. Umożliwia śledzenie szczotkowania i daje sugestie dotyczące poprawy nawyków podczas dbania o higienę jamy ustnej.

Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej Oclean
Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej Oclean
 • Po każdym szczotkowaniu, można poznać wynik, który pokazuje, jak dobrze szczotkowane były zęby.
 • Istnieje wiele trybów, które można wybrać, aby pasowały do ​​Twoich zębów lub dostosować swój własny plan czyszczenia.
 • MOżna zbierać punkty po każdym szczotkowaniu, aby wygrać nagrody i poprawić zdrowie jamy ustnej.
dla kogo?

Dla kogo jest Oclean X Pro?

Kiedy sprawdzi się ten model szczoteczki i dla kogo jest najlepszy?

W przedziale cenowym do 300 zł nie znajdziemy szczoteczki sonicznej z ekranem LCD, która oferowałaby tyle co Oclean X Pro i była połączona z aplikacja mobilną. Świetnie sprawdzi się dla osób, które cenią sobie kontrolę podczas szczotkowania a do tego lubią ciekawe gadżety dobrej jakości.

Ekran LCD szczoteczki sonicznej Oclean X Pro
 • Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
 • Aż 42 tys. wibracji na minutę.
 • 3 tryby czyszczenia i 32 poziomy intensywności
 • 40 dni pracy na jednym ładowaniu.
 • Ładowanie magnetyczne.
 • Integracja z aplikacja mobilną.
 • Końcówki o innym stopniu twardości dostępne są w innych kolorach – to tylko kwestia estetyki. Końcówka w kolorze szczoteczki ma twardość 4/10.
cena

Dostępność i cena

Oclean X Pro w promocji na Aliexpress

Oclean X Pro (banner Aliexpress 11.11.2021)
 • Wydarzenie 11.11 (od 11 do 13 listopada 2021 r.) zamów Oclean X Pro, aby uzyskać szansę na wygranie Xiaomi G9 Vacuum.
 • Wydarzenie 11.11 (od 11 do 13 listopada 2021 r.) – pierwsze 50 zamówień na Oclean X Pro zostanie zrealizowanych za darmo.
Oclean X Pro

Oclean Flow

od223,00 zł

stan na 11 listopada 2021 r.

Użyj KODU SZYBKA5 aby skorzystać z rabatu!

Jeśli skorzystasz z powyższego linku, otrzymamy niewielką prowizję. Dziękujemy!

opracowanie własne | artykuł sponsorowany