Nothing wkrótce może wydać coś nowego

Firma Nothing, posiadająca na razie w swoim portfolio jedynie słuchawki ear (1), podobno intensywnie pracuje nad nowym produktem, który może być wkrótce wydany.

Słuchawki NOTHING ear (1) w etu i z klaszczącą modliszką

Nowy startup Carla Pei o nazwie Nothing nie był nastawiony na śmiałe twierdzenia dotyczące całego ekosystemu unikalnych produktów. Do tej pory firma wypuściła tylko jeden produkt – słuchawki douszne TWS – NOTHING ear (1). Teraz jednak jeden z dyrektorów firmy ujawnił nieco na temat wprowadzenia produktów, które pasują do tych akcesoriów. Na temat żadnego z nich nie ma obecnie zbyt wielu szczegółów, choć firma zapewnia, że ​​będą „kultowe”.

Nowa firma technologiczna Carla Pei wystartowała z obietnicą urządzeń osobistych, jak wszystkie inne na rynku. Niemniej jednak wiceprezes i dyrektor generalny indyjskiego oddziału firmy, Manu Sharma, w końcu potwierdził, że nowe produkty marki są w drodze.

W rozmowie z India Today Tech Sharma potwierdził, że Nothing ma w swoich planach nie mniej niż 5 nowych produktów. Z drugiej strony dyrektor nie sprecyzował, czy mają to być bardziej produkty audio, czy przynajmniej w niektórych przypadkach należeć będą do różnych kategorii.

Może Cię zainteresować także: Nothing i Qualcomm nawiązują partnerstwo

Jednak Sharma wskazał, że produkty będą tak samo skoncentrowane na projektowaniu, jak słuchawki bezprzewodowe ear (1). Zapewnił również, że rodzący się OEM pozostanie skoncentrowany na rynku indyjskim, ponieważ do tej pory nic tam nie szło dobrze. Tamtejsi konsumenci „znacznie przyczynili się” do powstania 180.000 sztuk inauguracyjnego produktu firmy, które do tej pory zostały wysłane na cały świat.