Zainstaluj tvOS 15.1.1 dla Apple TV

Apple wydało dziś tvOS 15.1.1 – niewielką aktualizację nowego systemu operacyjnego dla Apple TV, który został po raz pierwszy wydany we wrześniu 2021 r.

tvOS 15.1.1 Shareplay

Aktualizacja tvOS 15.1.1 pojawia się tydzień po premierze tvOS 15.1, oprogramowania, które zapewniło obsługę SharePlay w Apple TV HD i Apple TV 4K. System tvOS 15.1.1 można pobrać bezprzewodowo za pośrednictwem aplikacji Ustawienia na Apple TV, przechodząc do System ➔ (Obsługa) UaktualnieniaUaktualnij oprogramowanie.

Urządzenia Apple TV, na których jest włączona automatyczna aktualizacja oprogramowania, powinny zostać zaktualizowane automatycznie do systemu tvOS 15.1.1.

Aktualizacje systemu tvOS firmy Apple są zazwyczaj niewielkie, koncentrują się na ukrytych poprawkach błędów, aktualizacjach wydajności i małych usprawnieniach, a nie na dużych zmianach w samym interfejsie, i nie zawsze wiemy, co nowego zostało dodane.

Biorąc pod uwagę czas tej aktualizacji, możliwe, że oprogramowanie naprawia błąd w funkcji SharePlay, która pojawiła się w zeszłym tygodniu. SharePlay pozwala oglądać wspólnie z rodziną i przyjaciółmi treści z aplikacji Apple TV podczas rozmów przez FaceTime’a na iPhonie lub iPadzie.

Opcja SharePlay na Apple TV pod tvOS 15.1 i nowszym
Opcja SharePlay na Apple TV pod tvOS 15.1 i nowszym

Apple nie dostarczyło szczegółowych informacji o wydaniu dla tej aktualizacji tvOS, ale oferuje niektóre szczegóły w swoim dokumencie wsparcia tvOS.

źródło: Apple