Eartune Fidelity dla tych, którym wypadają AirPodsy Pro

Końcówki Eartune Fidelity zapewniają indywidualne dopasowanie słuchawek AirPods Pro do ucha – obecnie dostępne są na Kickstarterze.

Personalizowane wkładki Eartune Fidelity do słuchawek AirPods Pro
Personalizowane wkładki Eartune Fidelity do słuchawek AirPods Pro

Chociaż istnieją niestandardowe wkładki douszne, które są formowane do kanałów usznych poszczególnych użytkowników, cieszące się uznaniem słuchawki AirPods Pro firmy Apple nie w każdym uchu leżą komfortowo. Startup elektroniczny ADV.SOUND postanowił rozwiązać tę sytuację, wprowadzając na rynek końcówki douszne Eartune Fidelity, które mają być odpowiedzią dla tych, którym AirPodsy Pro wypadają z uszu.

Kupujący na początek otrzymują zestaw Self Precision Ear-impression Kit (SPEK), który używany jest do wykonania odcisku zewnętrznego każdego z kanałów słuchowych.

Wyciski są następnie zwracane do firmy, która skanuje je w celu stworzenia trójwymiarowych modeli komputerowych. Modele te są wykorzystywane do drukowania 3D zestawu form, które z kolei są wykorzystywane do produkcji pary formowanych wtryskowo silikonowych końcówek dousznych klasy medycznej. Niestandardowe wkładki są następnie wysyłane z powrotem do klienta, który może przymocować je do swoich AirPodsów Pro.

Wkładki douszne Eartune Fidelity są oferowane w różnych kolorach. Według projektantów końcówki douszne zapewniają bezpieczne i wygodne dopasowanie, zwiększają izolację dźwięku i odpowiedź basową oraz nie wpływają na funkcjonalność wbudowanych czujników AirPodsów.

Dodatkowo, ponieważ modele kanałów słuchowych klienta są przechowywane w bazie klientów, może on w przyszłości zamówić inne produkty – np. zatyczki do uszu blokujące hałas – bez konieczności robienia nowych wycisków.

Wkładki Eartune Fidelity do słuchawek AirPods Pro i zestaw SPEK system
Wkładki Eartune Fidelity do słuchawek AirPods Pro i zestaw SPEK system

Jeśli jesteś zainteresowany, końcówki douszne Eartune Fidelity są obecnie przedmiotem kampanii na Kickstarterze. Zakładając, że dojdzie do produkcji, zastaw w wysokości 159 USD (ok. 635 zł) zapewnia pełny zestaw.

Więcej informacji znajduje się na poniższym filmie oraz na stronie produktu na Kickstarterze.

źródło: Kickstarter | New Atlas