Cały sezon The Office PL dostępny w Canal+ online

W piątek 22 października, w serwisie CANAL+ online pojawiły się wszystkie odcinki pierwszego sezonu „The Office PL”, opowiadającego o perypetiach pracowników siedleckiej firmy Kropliczanka.

The Office PL (serial CANAL+)

Polska wersja serialu The Office PL opowiada o perypetiach pracowników „Kropliczanki”, firmy produkującej wodę. Na czele biura stoi Michał Holc, grany przez Piotra Polaka, który czuje zagrożenie ze strony nowej wiceprezeski Patrycji, w którą wcieliła się Vanessa Aleksander.

Michał Holc (Piotr Polak) jest prezesem siedleckiej firmy Kropliczanka, od lat produkującej wodę mineralną. Pracownicy Michała ledwo tolerują jego egocentryczną, dziecinną osobowość, codziennie znosząc jego żarty, przytyki i niepoprawne komentarze. Świat Michała wywraca się do góry nogami, kiedy wiceprezeską firmy zostaje Patrycja (Vanessa Alexander), zamożna wychowanka wielkomiejskich szkół biznesu.

Patrycja zaczyna rewolucjonizować ukochaną Kropliczankę Michała, podczas gdy załoga biura przygląda się z niedowierzaniem wojnie swoich szefów. Wraz z Patrycją do biura przychodzi nowy copywriter, Franek (Mikołaj Matczak), wyraźnie nadający na tych samach z recepcjonistką Asią (Kornelia Strzelecka).

Czym jeszcze zaskoczy Michał wiecznie niezadowoloną Gosię (Monika Obara), zawsze optymistyczną Agnieszkę (Monika Kulczyk), jowialną i niestroniącą od kieliszka Bożenkę (Milena Lisiecka), gruzińskiego sceptyka Levana (Marcin Pempuś), sztywniutkiego dostawcę Łukiego (Adam Bobik), lekko autystycznego księgowego Sebastiana (Jan Sobolewski) i niepoprawnego „dziadersa” Darka (Adam Woronowicz)…?

W serialu występują: Piotr Polak, Vanessa Alexander, Mikołaj Matczak, Kornelia Strzelecka, Monika Obara, Monika Kulczyk, Milena Lisiecka, Marcin Pempuś, Adam Bobik, Jan Sobolewski, Adam Woronowicz

Za polską wersję THE OFFICE, tworzoną przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska, odpowiadają reżyser Maciej Bochniak oraz producenci Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiedzialny jest Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, zaś za zdjęcia odpowiada Paweł Chorzępa. Kierownikiem literackim jest Michał Oleszczyk. Koproducentem serialu jest Comedy Central Polska. Partnerem mediowym jest pracuj.pl.

The Office PL dostępny jest w serwisie CANAL+ online od 22 października 2021 roku. Serial będzie również emitowany na antenie CANAL+ Premium – po 3 odcinki, w każdy piątek o godzinie 21:00.

źródło: CNALA+ Polska