Wyrób w sobie dobre nawyki z apką Streaks

Dobre intencje to za mało. Potrzebujesz aplikacji, która będzie Cię motywować, wyśle odpowiednie przypomnienia i rzetelnie udokumentuje Twoje postępy.

Aplikacja mobilna Streaks

Kiedy pochłaniają Cię codzienne obowiązki, łatwo zapomnieć o tym, by co jakiś czas wstać z krzesła i trochę się poruszać — co na dłuższą metę ma fatalny wpływ na Twoje plecy. Tymczasem regularny ruch i utrzymywanie prawidłowej postawy przez cały dzień to klucz do zdrowego ciała.

Skorzystaj z pomocy tych aplikacji, aby wyrobić sobie zdrowe nawyki, dowiedzieć się więcej o swojej anatomii i znaleźć odpowiednie ćwiczenia, które pozwolą Ci bezpiecznie zadbać o mocny kręgosłup.

Streaks to strzał w dziesiątkę, bo obsługuje wiele zadań na raz. Oprócz wyrabiania dobrych nawyków, jak na przykład odpowiednio długi sen, codzienne czytanie i ćwiczenie przez 30 minut, możesz też pozbywać się złych przyzwyczajeń, jak palenie, picie alkoholu i spożywanie śmieciowego jedzenia.

Przejrzysty interfejs sprawia, że wystarczy jedno spojrzenie, żeby skontrolować sytuację. Każde zadanie jest oznaczone kółkiem — długim stuknięciem oznaczysz je jako „complete” („wykonane”) lub „abstained” („udało się powstrzymać”). Krótkie stuknięcie w zadanie wywoła wykres obecnego miesiąca. Zobaczysz na nim dni, w które udało Ci się osiągnąć dany cel. Ponowne stuknięcie otworzy ogólne statystyki pokazujące Twoją konsekwencję. Kolejne długie stuknięcie (albo użycie 3D Touch), a interfejs się rozwinie, ukazując więcej opcji.

Czas wyrobić dobre nawyki

Przydatną funkcją Streaks jest również to, że łączy się z aplikacją Zdrowie na Twoim telefonie. Załóżmy, że chcesz spać 8 godzin dziennie. Program automatycznie zsynchronizuje się z trybem Pora spać w iOS (albo z inną aplikacją do śledzenia cyklu snu) i sam oznaczy zadanie jako wykonane. W podobny sposób Streaks śledzi inne zadania, jak „przejdź 10 000 kroków”, „ćwicz przez 30 minut”, czy „medytuj przez 15 minut”.

Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej Streaks

Najważniejsze, żeby się nie poddawać! Aplikacja jest płatna i można ją kupić za 23,99 zł w sklepie App Store:

Pobierz z App Store

Może Cię zainteresować także bezpłatna aplikacja Kaia Health (App Store | Google Play).

źródło: App Store