Nowa wersja aplikacji na Apple Watch

Płatności kodem BLIK, zatwierdzanie operacji, w tym również tych zlecanych w placówkach banku czy podgląd salda na tarczy zegarka – to między innymi umożliwia użytkownikom zegarków z systemem IOS nowa aplikacja Banku Millennium. 

Nowa odsłona aplikacji Banku Millennium na zegarki Apple Watch

Bank Millennium udostępnił nową wersję swojej aplikacji na zegarki Apple Watch. Bank podkreśla, że wciąż duży nacisk kładzie na tworzenie wygodnych i prostych rozwiązań mobilnych dla swoich klientów. Dowodem na to, ma być nowa odsłona aplikacji banku na zegarki Apple Watch.

Aplikacja jest niezależna od telefonu i można dzięki niej płacić BLIKIEM, zatwierdzać operacje, a także dyspozycje w placówkach banku. Nowa, rozszerzona aplikacja banku na urządzenia Apple Watch umożliwia:

  • płatności BLIK, od wygenerowania kodu po zatwierdzanie transakcji online lub stacjonarnych oraz wpłaty i wypłaty z bankomatów jak również Zakupy bez kodu BLIK,
  • zatwierdzanie płatności kartą w internecie,
  • zatwierdzanie operacji Autoryzacją Mobilną, zarówno zlecanych online, jak i niektórych operacji w stacjonarnych placówkach banku,
  • podgląd historii transakcji i szczegółów posiadanych produktów na odświeżonej stronie głównej,
  • podgląd kursów walut,
  • ustawienie podglądu salda na tarczy zegarka i korzystanie z innych komplikacji Apple Watch.

Dzięki udoskonalonemu procesowi aktywacji, aby powiązać zegarek z aplikacją banku, wystarczy włączyć opcję Bluetooth, a następnie zalogować się do aplikacji mobilnej na telefonie i wprowadzić PIN. 

źródło: Bank Millennium