Zaplanuj ruch z „Mini Motorways”

Żadna rozwijająca się metropolia nie obejdzie się bez wydajnego systemu komunikacji. Tylko kto mógłby taki zaprojektować?… Może Ty?

Gra Mini Motorways w ramach Apple Arcade

W grze strategicznej Mini Motorways, od twórców Mini Metro, Twoim zadaniem jest planowanie ruchu drogowego. Rozmieszczaj drogi, tunele, mosty, autostrady i sygnalizację świetlną, by zoptymalizować komunikację i umożliwić miastu rozwój we właściwym kierunku.

Podstawą rozgrywki w Mini Motorways jest planowanie przestrzeni. Wystarczy kilka stuknięć w ekran, by zbudować nowe drogi i pozbyć się korków. Im skuteczniejsze będą Twoje działania (należy dbać o płynność ruchu, usuwać zbędne elementy i umożliwiać pojazdom jak najszybsze dotarcie do celu), tym szybciej będzie rozwijać się Twoja metropolia!

Choć Twoje wirtualne miasto będzie tętnić życiem, sama rozgrywka jest tak relaksująca, jak to tylko możliwe w grze strategicznej. Kojąca ścieżka dźwiękowa, minimalistyczna stylistyka i łagodny klimat sprawiają, że Mini Motorways odpręża niczym medytacja.

Nie lekceważ małych problemów, gdyż te mogą szybko eskalować. Nawet zwykły korek może wywołać reakcję łańcuchową i zablokować całe kilometry drogi, jeśli nie zajmiesz się nim dostatecznie szybko. Reaguj wcześnie, a uchronisz się od większych kłopotów.

Zdarzyło Ci się kiedyś utknąć w korku z myślą: „Gdyby tylko dało się coś z tym zrobić”? W Mini Motorways możesz rozwiązać wszelkie problemy komunikacji miejskiej.

W Mini Motorways będziesz rysować drogi w rozwijającym się mieście. Stwórz sieć komunikacyjną, która przemieni je w tętniącą życiem metropolię. Przebudowuj miasto, aby zapewnić płynny ruch na ulicach i starannie planuj ulepszenia, by sprostać zmieniającym się potrzebom. Jak długo uda Ci się utrzymać miasto w ruchu?

Elementy gry:

  • Dynamicznie rozwijające się miasta – każda gra jest inna!
  • Przepiękne mapy inspirowane miastami na całym świecie do odkrycia.
  • Różnorodne ulepszenia ułatwiają sprostanie potrzebom ciągle rosnącej sieci komunikacyjnej.
  • Wiele różnych trybów graficznych, w tym tryb nocny i tryb rozróżniania barw.
  • Relaksująca ścieżka dźwiękowa autorstwa Disasterpeace, rozwijająca się razem z miastem.
  • Gra kompatybilna z pilotem Siri Remote oraz kontrolerami Bluetooth i MFi.

Gra dostępna jest w sklepia App Store ramach subskrypcji Apple Arcade:

Pobierz z App Store

źródło: App Store