Menedżer książek „Book Track” z nowym interfejsem

Twój spis posiadanych książek, będzie wyglądał znacznie lepiej w zupełnie nowej wersji aplikacji „Book Track” – nowy interfejs, widżety i więcej!

Aplikacja Book Track - Library Manager

Aplikacja mobilna Book Track – Library Manager to bardzo przydatne narzędzie dla tych, którzy chcą zarządzać i organizować swoje księgozbiory w jednym miejscu. Wprowadzony na początku 2020 roku menedżer książek Book Track otrzymał w czwartek dużą aktualizację, która wprowadza odświeżony interfejs użytkownika, nowe widżety ekranu głównego i nie tylko.

Główny ekran aplikacji został całkowicie przeprojektowany, aby był czystszy i bardziej funkcjonalny, oferując jednocześnie więcej szczegółów na temat całej biblioteki użytkownika. Pod systemami iPadOS i macOS Book Track ma teraz układ z trzema kolumnami, który wykorzystuje większe ekrany do wyświetlania większej ilości treści.

Nowe widżety ekranu głównego pozwalają użytkownikom śledzić statystyki czytania bez konieczności otwierania aplikacji. Aktualizacja zawiera również skrót do dodawania nowych książek oraz pole informujące aplikację o zakupie każdej książki.

Apka Book Track robi wrażenie swoimi funkcjami, jednak nie zaciąga wszystkich okładek dla polskich tytułów. Można je dodać samodzielnie z pliku lub robiąc zdjęcie. Jedną z najfajniejszych funkcji aplikacji jest opcja zeskanowania kodu kreskowego książki, a następnie wyszukania jej w internecie, aby dodać ją do swojej biblioteki. Użytkownicy mogą również dodawać niestandardowe tagi do książek, aby następnie je znaleźć za pomocą precyzyjnych filtrów.

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej „Book Track - Library Manager”
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej „Book Track – Library Manager”

Book Track – Library Manager jest dostępny bezpłatnie w sklepie App Store, a wersja dla systemu macOS jest dostępna w sklepie Mac App Store. Pojedynczy zakup w aplikacji za 27,99 zł na iOS-ie i 52,99 pod systemem macOS odblokowuje wszystkie funkcje aplikacji.

Inne aplikacje tego typu, które Cię mogą zainteresować:

źródło: App Store | Google Play