„Flow Lab” to cyfrowy trener wydajności i sposobu myślenia

Aplikacja „Flow Lab” poprawi Twoją koncentrację, pewność siebie i wytrwałość dzięki spersonalizowanej medytacji z przewodnikiem i ćwiczeniom coachingowym.

Aplikacja mobilna Flow Lab

Zwiększenie produktywności bez nadmiernego stresu brzmi jak marzenie. Dzięki aplikacji Flow Lab uda Ci się je spełnić i osiągnąć stan skupienia, który sprawi, że łatwiej zrealizujesz zamierzone cele. Wypróbuj sesje audio z przewodnikiem, skupiające się na czterech zagadnieniach — koncentracji, swobodzie, optymizmie i motywacji (focus, ease, optimism, drive) — by nauczyć się, jak produktywnie radzić sobie ze stresem, rozpraszaczami i wątpliwościami.

W oparciu o badania z Psychologii Pozytywnej, cyfrowy coach analizuje Twój stan psychiczny i emocjonalny oraz generuje indywidualny profil przepływu, codziennie pytając Cię o wyzwania, uczucia i doświadczenia. W swoim tygodniowym harmonogramie znajdziesz medytacje z przewodnikiem, które pomogą Ci znaleźć koncentrację i motywację do przezwyciężenia prokrastynacji, aby odblokować szczytową wydajność i produktywność.

Flow Coaching pomaga rozwinąć nastawienie na rozwój, które daje pewność siebie, optymizm i determinację, aby wyjść ze swojej strefy komfortu i znaleźć się w stanie przepływu – stanie psychicznym, w którym szczytowa wydajność i produktywność są przyjemne i bez wysiłku.

Czy wiesz, że w Flow jesteśmy do 5 razy bardziej produktywni, zwiększamy naszą kreatywność nawet o 600% i uczymy się do 5 razy szybciej!

Techniki treningu mentalnego, które znajdziesz w sesjach Flow:

 • Medytacje uważności
 • Ćwiczenia oddechowe
 • Wyznaczanie celów
 • Wizualizacja
 • Pozytywne afirmacje
 • Przygotowywanie sposobu myślenia
 • Hipnoza
 • Relaks
 • Inspirujące cytaty
 • i inne z Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Mental Coachingu i Psychologii Wydajności

Aplikacja dostępna jest po angielsku i niemiecku.

Co trenujesz z Flow Lab?

Skupienie

wysokowydajne i do różnych potrzeb

Łatwość

bateria. wytrzymuje miesiąc między pełnymi cyklami ładowania

Optymizm

aż 5 trybów dla osobistej rutyny higieny jamy ustnej

Motywacja

możliwość płukania i używania pod prysznicem

Skupienie – Wzmocnij swoją samoświadomość, koncentrację i kontrolę uwagi, aby produktywnie zarządzać rozproszeniami i błądzeniem umysłu.

Łatwość – Naucz się równoważyć emocjonalnie, aby zachować spokój i równowagę – nawet w stresie.

Optymizm – Rozwijaj pewność siebie i pozytywne nawyki myślenia, aby sprostać trudnym wyzwaniom z determinacją i radością.

Napęd – Zwiększ swój determinację, stoicyzm i wytrwałość oraz rozwiń nastawienie na rozwój, które napędza motywację potrzebną do osiągnięcia swoich celów.

Jak ćwiczysz z Flow Lab?

Dzięki Flow Lab trenujesz swój umysł podczas sesji audio z przewodnikiem, aby sprostać codziennym wyzwaniom z większą płynnością. Poprzez medytację i ćwiczenia oddechowe oparte na uważności zwiększysz swoją zdolność koncentracji i równowagę emocjonalną. Ale Flow Lab to coś więcej niż tradycyjny trening uważności: oparte na nauce ćwiczenia mentalne z treningu pozytywnej neuroplastyczności i terapii poznawczo-behawioralnej pomagają również pielęgnować pozytywne emocje, przezwyciężać ograniczające przekonania i rozwijać optymistyczny i odporny sposób myślenia.

Subskrypcje i warunki

Subskrypcja jest automatycznie odnawiana, chyba że zostanie anulowana co najmniej 24 godziny przed końcem bieżącego okresu. Twoje konto iTunes zostanie obciążone za kolejny okres w ciągu 24 godzin od wygaśnięcia bieżącej subskrypcji. Możesz wyłączyć automatyczne odnawianie w dowolnym momencie w ustawieniach konta iTunes.

 • Co nam się podoba: Flow Lab łączy sztukę uważnej medytacji z psychologią wydajności. Nieco przypomina grę, a śledzenie postępów pomoże Ci wyrobić nawyki, wspomagające sprawność umysłową, i utrzymać długoterminową motywację.
 • Wskazówka: Cyfrowy instruktor przygotuje dla Ciebie indywidualny, tygodniowy program, zawierający zróżnicowane ćwiczenia. Dzięki nim poprawisz obszary, które Twoim zdaniem wymagają nieco pracy. 
 • Poznaj twórców: Berlińska firma, która stworzyła Flow Lab, współpracowała z niemiecką drużyną piłkarską VfL Wolfsburg — równowaga między umysłem a ciałem jest kluczowa w sporcie.
Pobierz z Google Play

źródło: App Store Polska