OnePlus 9RT z 7 GB wirtualnego RAM-u i superszybkim ładowaniem

OnePlus 9RT – ulepszona wersja OnePlus 9R, ma zostać oficjalnie zaprezentowany 13 października i dostępny 19 października jak zapowiada samo OnePlus.

OnePlus 9RT

Według niektórych pojawiających się w sieci rzekomo wyciekłych materiałów promocyjnych, OnePlus 9RT będzie wyposażone w funkcję szybkiego ładowania Warp Charge 65T, co oznacza, że ​​będzie się cieszył podobnymi prędkościami ładowania co OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro, które również zostały wydane na początku tego roku. Smartfony te można w pełni naładować w ciągu zaledwie 30 minut, co plasuje je wśród najszybciej ładujących się urządzeń do tej pory.

Oprócz tak szybkiego ładowania, OnePlus 9RT prawdopodobnie będzie również obsługiwał wirtualną pamięć RAM, pozwalając na uzyskanie 7 GB dodatkowej pamięci RAM przy pomocy 8 GB fizycznej pamięci RAM LPDDR5, w którą będzie wyposażony ten telefon.

Po stronie sprzętowej pojawi się również bardzo duża płyta chłodząca, która zapewni dobre odprowadzanie ciepła i zapobiegnie przegrzewaniu się telefonu.

Inne specyfikacje sprzętowe OnePlus 9RT rzekomo obejmują chipset Snapdragon 888, szybką pamięć masową UFS 3.1, wyświetlacz OLED z częstotliwością odświeżania do 120 Hz i baterię 4500 mAh.

Z tyłu telefonu znajdą się trzy tylne aparaty, a główny aparat będzie miał obiektyw Sony IMX755. W Chinach kontynentalnych telefon pojawi się z systemem ColorOS 12 firmy Oppo, ale w pozostałych częściach świata będzie wyposażony w bardziej popularny system OxygenOS 12. Powodem takiego rozróżnienia jest niedawna fuzja dwóch siostrzanych firm.

Materiały marketingowe OnePlus 9RT
Materiały marketingowe OnePlus 9RT

źródło: phoneArena