Wyścigi i misje szpiegowskie w grze „Agent Intercept”

Jeździj jak prawdziwy superszpieg i zaliczaj kolejne tajne misje w grze mobilnej „Agent Intercept” w ramach Apple Arcade.

Twoja kolejna misja: uratować świat zza kierownicy wyposażonego w niesamowite gadżety superauta w Agent Intercept, porywającej grze wyścigowej dostępnej w Apple Arcade. Ścigaj się po trasach rozsianych wokół Morza Śródziemnego, śledź konwój zmierzający do tajnej bazy, powstrzymaj ciężarówkę przed zniszczeniem elektrowni wiatrowej — wszystko po to, by powstrzymać przestępców na usługach złowrogiej organizacji CLAW!

Akcja nie zwalnia ani na moment: w jednej chwili wchodzisz w zakręt z piskiem opon, by w następnej strzelać rakietami we wrogie pojazdy — a często robisz obie te rzeczy naraz! Nagłe przemiany Twojego samochodu są równie ekscytujące: gdy będziesz pędzić w dół zaśnieżonego zbocza, wysunie płozy, a podczas pościgu za łodzią podwodną zmieni się w motorówkę.

Energiczna ścieżka dźwiękowa i lekka fabuła doskonale wpasowują się w szpiegowski klimat Agent Intercept. Dodatkowe misje dzienne — jak ta, w której ratujesz swoją przełożoną, HQ, po tym, jak burza uszkodziła jej samolot — nadają światu gry charakteru.

Globalna organizacja przestępcza CLAW znów jest aktywna. Jeśli mamy ją powstrzymać, musimy wysłać w teren naszego najlepszego agenta! Aby ocalić świat, trzeba wytropić przestępców, ścigając się z czasem w opływowym, podrasownym, wielofunkcyjnym pojeździe. Musisz prowadzić, dryftować i walczyć w misjach rozgrywających się w egzotycznych lokalizacjach, korzystając z technologicznych gadżetów i unikając zagrożeń, aby zakończyć dzień na plusie.

Agencie, czy przyjmiesz tę misję, wiedząc, że zależy od niej równowaga świata?

Cechy gry:

  • Tryb fabuły – Wskocz za kierownicę w rozbudowanej opowieści o intrydze i zdradzie pełnej niewiarygodnie efektowych momentów.
  • Centrum dnia – Przetestuj swoje umiejętności podczas serii zmieniających się wyzwań, misji i konkursów rankingowych.
  • Akcja na pełnych obrotach i śmiałe kaskaderskie popisy.
  • Olśniewająca, tętniąca życiem grafika.
  • Ekscytujące misje w różnych warunkach atmosferycznych – dostosuj swój samochód do poruszania się po lądzie, wodzie, śniegu i nie tylko!
  • Dynamiczne oryginalne utwory muzyczne inspirowane najpopularniejszymi ścieżkami dźwiękowymi z gatunku filmów szpiegowskich.

Warto wiedzieć

Skup się na zbieraniu wzmocnień i broni! Gdy zdobędziesz wszystkie, łatwiej będzie Ci przejść bardziej wymagające misje. Nie musisz też za wszelką cenę próbować znaleźć wszystkich dodatkowych przedmiotów przy pierwszym podejściu — możesz to zrobić, gdy będziesz powtarzać dany scenariusz.

Gra Agent Intercept dostępna jest w sklepie App Store w ramach subskrypcji Apple Arcade.

źródło: App Store