W T-Mobile możesz co miesiąc zmieniać streaming i płacić tylko za jeden!

T-Mobile uwalnia rozrywkę – co miesiąc za darmo możesz zmieniać serwis streamingowy nawet przez 2 lata, ale Spotify, Netflixa, Amazon Prime czy Apple Music nie ma.

Rozrywka uwolniona w T-Mobile

Dzięki zupełnie nowej usłudze Rozrywka Uwolniona od T-Mobile można co miesiąc uruchomić inny serwis streamingowy, w jednej niezmiennej cenie. Takie rozwiązanie to zupełna nowość na rynku, a wszystko po to, aby dać klientom swobodę oglądania, słuchania i czytania według własnego uznania. I to nawet na dwa lata w prezencie w taryfach 5G! Niestety wybór jest bardzo ograniczony, i swobody za wielkiej nie ma – ale to dobry początek!

Od teraz nie trzeba będzie mieć już kilku abonamentów na różnych platformach, aby z nich korzystać. „Rozrywka uwolniona” od T-Mobile to jedyna na rynku oferta, która umożliwia raz na 30 dni zmianę serwisu streamingowego, przy czym cena pozostaje przez cały czas trwania umowy niezmienna. Usługa obejmuje obecnie: HBO GO, Tidal Premium, Legimi, Polsat Box Go (Premium, Sport, Filmy i Seriale, Newsy i Rozrywka, Dzieci) i Eleven Sports.

Operator obiecuje poszerzyć usługę o nowe serwisy, ale na razie nie zdradza jakie. Wybór innego serwisu będzie bardzo prosty – będzie można tego dokonać za pomocą aplikacji „Mój T-Mobile” raz w miesiącu.

Nowej ofercie towarzyszy kampania promocyjna prowadzona w telewizji, kinie i internecie oraz w sieci sprzedaży T-Mobile w całej Polsce.

Nawet dwa lata w prezencie w taryfach 5G

Wraz z nową ofertą T-Mobile odświeża również taryfy 5G, w ramach których użytkownicy mogą otrzymać dostęp do usługi Rozrywka Uwolniona w prezencie. W zależności od wybranej taryfy będzie można surfować po wybranych serwisach bez opłat:

  • przez pół roku jeśli zdecydujemy się na pakiet M+,
  • przez rok przy wyborze taryfy L+,
  • nawet przez dwa lata, jeśli wybierzemy pakiet XL+.
Cennik ofert 5G w T-Mobile (wrzesień 2021)
Cennik ofert 5G w T-Mobile (wrzesień 2021)

Po bezpłatnym okresie można wyłączyć serwis lub kontynuować jego używanie za jedyne 20 zł miesięcznie. Ponadto, jeśli danego dnia użytkownik zakupi więcej niż jedną umowę lub aneks do umowy, to może liczyć na jeszcze więcej miesięcy usługi w prezencie.

Jeszcze więcej GB w ofertach 5G i specjalne rabaty na urządzenia

Korzystając z nowej oferty T-Mobile można otrzymać nawet do 200 GB internetu. W ofercie M+ 5G klient zyskuje 80 GB w pełnej prędkości L+ 5G – 150 GB, zaś w XL+ 5G – aż 200 GB.

Ponadto, aby jeszcze wygodniej móc spędzać czas z rozrywką online, warto zastanowić się nad nowym smartfonem w korzystnej cenie. Wybierając abonament z urządzeniem w elastycznych ratach 0%można uzyskać dodatkowe rabaty– od 100 do nawet 700 zł.

Szczegółowy regulamin oferty „Rozrywka Uwolniona” jest dostępny na stronie operatora.

źródło: T-Mobile Polska