Darmowe gry w PlayStation Plus (wrzesień 2021)

W ramach wrześniowych darmowych gier w PS Plus, Sony przygotowało trzy nowe tytuły o łącznej wartości 458 zł.

Darmowe gry w PS Plus we wrześniu 2021 roku

Jeszcze tylko przez tydzień, do 4 października 2021 roku, wszyscy subskrybenci PlayStation Plus mogą pobrać gry o wartości ponad 458,00 zł. W skład tytułów wchodzą HITMAN™ 2, Predator: Hunting Grounds oraz gra bonusowa na PlayStation®5 pt. Overcooked! All You Can Eat. Dodatkowo subskrybenci PlayStation Plus, bez dodatkowych opłat, mogą pobrać trzy pakiety na wyłączność w PlayStation Plus, zawierające skórki i elementy do takich gier jak Apex Legends, Call of Duty: Warzone czy Brawlhalla

Kolejną niespodzianką w tym miesiącu było 10% rabat przy zamówieniu Deathloop w przedsprzedaży w PlayStation Store przed 14 września. Obecnie cena za wersje standardową jest już pełna i wynosi 289 zł.

Do usługi PlayStation Plus Video Pass dodano wiele nowych seriali – niektóre z nich są po raz pierwszy dostępne w Polsce. Syreny, upadłe anioły i inne przedziwne stworzenia popychają złamanych przez życie ludzi do desperackich czynów w Monsterland, a serial komediowy Woke w prześmiewczy sposób komentuje tożsamość i kulturę. Do tego twórcy Robot Chicken przygotowali animowany serial dla dorosłych – Crossing Swords.

Lista darmowych gier we wrześniowym pakiecie PS Plus

  • HITMAN™ 2 – przeżyj ekscytujące misje szpiegowskie jako Agent 47 w grze HITMAN 2. Twoim zadaniem jest wyeliminowanie celu znanego jako Shadow Client. Polujesz na niego w egzotycznych miejscach na całym świecie, od zalanych słońcem ulic po ciemne i niebezpieczne lasy deszczowe.
  • Predator: Hunting Grounds – grze Predator: Hunting Grounds grasz jako członek elitarnego oddziału paramilitarnego, który stara się przetrwać spotkanie z Predatorem. Możesz też wcielić się w Predatora i polować na najtrudniejsze do zdobycia ofiary – wybór należy do Ciebie.
  • Overcooked! All You Can Eat na PS 5 – ocal Cebulowe Królestwo, przygotowując legendarne uczty w Overcooked! All You Can Eat – zremasterowanej wersji znanej serii, która obejmuje gry Overcooked!, Overcooked! 2 i całą dodatkową zawartość.

źródło: PlayStation Polska