4. sezon „Stranger Things” z nowym zwiastunem

Nowy, czwarty już sezon serialu „Stranger Things” zadebiutuje w 2022 roku w seriwisei Netflix, a już dzisiaj możemy obejrzeć zwiastun.

Serwis Netflix pokazał dziś nowy zwiastun 4. sezonu Stranger Things w ramach wydarzenia Tudum, które odbyło się w sobotę 25 września 2021 roku. Zwiastun zaczyna się od starego domu Creela, ale w klasycznym stylu Stranger Things – wszystko wydaje się straszne i dziwne. Nowy sezon będzie miał premierę w 2022 roku.

Czwarty sezon zbliża się wielkimi krokami. Trzeci sezon Stranger Things zadebiutował ponad dwa lata temu, 4 lipca 2019 roku, więc fani czekali już od dłuższego czasu, aby zobaczyć, co wydarzy się dalej w hitowej serii Netflixa. (Sezon 3 był dość popularny — zaledwie cztery dni po jego uruchomieniu Netflix poinformował, że cały sezon obejrzało 18,2 mln kont).

Firma podzieliła się już jednak kilkoma bardzo ulotnymi wskazówkami na temat tego, czego można się spodziewać w sezonie 4. W lutym 2020 roku zwiastun ujawnił, że powróci ulubiona postać fanów. Zwiastun z maja pojawił się, aby pokazać krótki wgląd w przeszłość Jedenastki. A pełen akcji 30-sekundowy zwiastun udostępniony w sierpniu dostarczył wielu krótkich przebłysków z nowego sezonu i ujawniono rok premiery.

źródło: Netflix