Nowa budżetowa Nokia G50 z obsługą 5G

HMD Global, producent telefonów Nokia, przedstawił dziś nowy model telefonu Nokia G50 – to jak dotąd najbardziej przystępny cenowo smartfon 5G finlandzkiego producenta.

Nokia G50

Z badań wynika, że do 2024 roku sieć 5G dotrze do 40% świata i będzie obsługiwać 25% wszystkich danych mobilnych, dlatego Nokia G50 to smartfon, który jest gotowy na przyszłość. Został on wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 480 MP, który został zaprojektowany z myślą o optymalizacji przyszłych technologii.

  • Love it: Ponadczasowe wzornictwo i dwudniowy czas pracy baterii są niezwykle cenne w świecie urządzeń 5G.
  • Trust it: Nagradzana wytrzymałość połączona z wiodącymi w branży zabezpieczeniami z Finlandii.
  • Keep it: Oprócz naszej charakterystycznej jakości wykonania, regularne aktualizacje oprogramowania i zabezpieczeń gwarantują, że smartfon będzie służyć przez długi, długi czas.

Nordycka doskonałość, którą możesz zobaczyć i poczuć

Czy dziś, czy za dwa lata, możesz liczyć na to, że Nokia G50 będzie na bieżąco z najnowszym oprogramowaniem. Smartfon jest już przygotowany na aktualizację systemu do Android 12 i następnych, dzięki czemu zawsze masz dostęp do najnowocześniejszych funkcji, a comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń gwarantujemy przez co najmniej trzy lata.

Dwudniowy czas pracy na baterii oznacza, że możesz mieć pewność, że Nokia G50 przetrwa najbardziej wymagające dni. Ponadto, dzięki szybkiemu ładowaniu 18W, nie będziesz tracić czasu na wielogodzinne ładowanie smartfona.

Pozostając wiernym swoim korzeniom, Nokia G50 ma jakość wykonania, z której słyną telefony Nokia.
Od tego czy doskonalisz swoje umiejętności, oglądając filmy online, czy też pochłaniają Cię sceny z rodem z programu „Planety Ziemia”, obraz na 6,82-calowym wyświetlaczu HD+ będzie wyraźny i klarowny.

Wyposażony w aparat 48 MP z trzema obiektywami oraz sztuczną inteligencję telefon Nokia G50 pozwoli Ci uchwycić wszystko w dowolnym świetle. Swoje zdjęcia możesz również personalizować za pomocą funkcji znaku wodnego.

Nokia G50 w kieszeni plecaka
Nokia G50

Spotify umożliwi właścicielom smartfonów Nokia dostęp do 70 milionów utworów i 2,6 miliona podcastów od razu po wyjęciu z pudełka. Zapewniając dodatkową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, ExpressVPN będzie dostępny na wszystkich nowych smartfonach Nokia z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym.

Ceny i dostępność

Nokia G50 będzie dostępna w Polsce na początku października w kolorze Ocean Blue w konfiguracji, 4/128 GB. Cena rekomendowana przez producenta to 1199 zł.

źródło: Nokia