Twarzą w twarz z rekinami w grze „Hungry Shark World”

Pierwszym pytaniem, które nasuwa się przed grą w Hungry Shark World jest: „Czy będzie można pożerać ludzi?”. Odpowiedź brzmi: tak!

Gra mobilna Hungry Shark World

Ale to nie Twoje jedyne zadanie. Żeby rekin mógł przeżyć, musi nieustannie posuwać się naprzód i cały czas jeść. Do utrzymania się przy życiu nie wystarczy pożeranie ryb, morskich stworzeń czy pechowych turystów. Równie ważne jest unikanie parzących meduz oraz innych, wygłodniałych rekinów — zwłaszcza tych większych od Ciebie i strzelających laserami.

Hungry Shark World to sequel gry Hungry Shark Evolution i, podobnie jak w poprzedniej wersji, w miarę zdobywania wyższych poziomów możesz grać coraz większymi i coraz bardziej przerażającymi rekinami.

Im bardziej urośniesz, tym więcej jesteś w stanie pochłonąć. Wystarczy trochę wytrwałości, a staniesz się osławionym zabójcą — żarłaczem białym, lub prehistorycznym postrachem oceanów — pancernym Dunkleosteusem. 

Daj się porwać tej cudownie odprężającej grze. Oprócz uchylania się przed laserowymi pociskami czekają Cię takie przyjemności, jak wyposażanie swojego podwodnego mordercy w szereg modnych i zabawnych ulepszeń. Wyrusz w niezapomnianą podmorską przygodę i… nie daj się ugryźć.

Najważniejsze funkcje w grze

 • 30 GATUNKÓW REKINÓW
  Wybieraj spośród wachlarza rekinów w 8 rozmiarach, włączając w to najsłynniejszą ikonę morskiego drapieżnictwa: żarłacza białego!
 • OGROM OTWARTYCH ŚWIATÓW
  Krąż wśród bujnej zieleni wysp Pacyfiku, po mroźnym Oceanie Arktycznym, egzotycznym Morzu Arabskim, a teraz również i Południowochińskim: pełnym miast i życia obszarze, gdzie nie zabraknie świeżych, nieświadomych zagrożenia ofiar!
 • MANIACKIE MISJE I BEZLITOŚNI BOSSOWIE
  Podejmuj ponad 20 różnych rodzajów misji, w tym wyzwania punktowe, łowy na zwierzynę oraz niesamowite walki z bossami!
 • PRZETRWANIE NAJGŁODNIEJSZYCH
  W wodach pełnych setek pysznych i przeraźliwych stworzeń prawem jest jedz albo bądź zjedzonym… STRZEŻCIE SIĘ, wieloryby, łodzie podwodne i zbłąkani miejscowi!
 • RADOŚĆ REKINIEGO RYNSZTUNKU
  Awansuj swojego rekina na wyższe poziomy i wyposażaj się w zębastyczne gadżety, aby gryźć mocniej, pływać szybciej i pożerać więcej! W końcu co to za rekin, jeśli nie ma słuchawek, parasolki i plecaka odrzutowego?

Grę mobilną „Hungry Shark World” pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

źródło: App Store Polska